[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Midea

Історія розвитку компанії Midea почалася з відкриття невеликої майстерні, в якій виготовлялися пластмасові деталі. Зараз невеликий вузькоспеціалізований бренд є найбільшим виробником систем кондиціонування з налагодженим експортом в більш ніж 200 країн.

У виробництві продукції задіяно 25 сучасних заводів, 20 з яких розташовані на території Китаю. Також у виробництві беруть участь В'єтнам, Білорусія, Індія, Бразилія і Єгипет. Для створення якісного обладнання сформовані команди професіоналів, Загальна чисельність яких становить понад п'ять тисяч осіб. Завдяки високій культурі і професіоналізму компанія щорічно покращує технічні характеристики товарів, що випускаються і завойовує довіру клієнтів.

ТОВ "Вент Альянс" є офіційним представником компанії Midea і пропонує широкий асортимент продукції за привабливими цінами. Якщо в процесі вибору виникнуть труднощі, досить скористатися контактними даними і зв'язатися з нашими менеджерами. В ході безкоштовної консультації Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо асортименту і допомогу у виборі відповідної пропозиції.

Midea є найбільшим китайським виробником, який спеціалізується на виготовленні побутової техніки та кліматичного обладнання.

Компанію Midea заснували в 1968 році-спочатку вона була невеликою майстерні міста Шундьє (провінція Гуандун). У цьому ж році на ринку вперше з'явився вентилятор під назвою «Mei De», що в перекладі означає «красивий».

На поточний момент Midea є сучасною багатопрофільною корпорацією, спеціалізація якої поширюється на різну побутову техніку в таких напрямках:

 • кондиціонер;
 • кухонне обладнання;
 • побутова техніка;
 • електричні мотори;
 • компресор.

Також співробітники компанії безперервно розробляють інноваційні технології, щоб покупці отримували краще співвідношення якості і вартості. Нові моделі мають високу енергоефективність, що є вагомою перевагою.

Компанія Midea відноситься до найбільших виробників і експортером побутового обладнання в Китаї. Завдяки множинним зусиллям бренд став володарем першого місця в рейтингу з іншими китайськими виробниками в межах 5 категорій, і на внутрішньому ринку в межах 7 категорій. На поточний момент це найбільш активно зростаюча компанія з виготовлення побутового обладнання в світі.

У групі Midea трудяться понад 13 тисяч професіоналів. Штат складається їх кваліфікованих інженерів, фахівців іноземних виробництв та експертів. Нові розробки створюються в сучасних дослідницьких інститутах і лабораторіях.

Кондиціонери бренду Midea володіють численними перевагами, які виділяють їх на тлі аналогічної продукції від конкурентів.

 1. У "розумну" техніку від компанії Midea впроваджено безліч корисних функцій: таймер, самостійна діагностика і навіть Автоматичний рестарт.
 2. Можливість зручного управління завдяки пульту дистанційного керування в комплектації.
 3. Антеріальні фільтри у всіх кондиціонерах Midea допомагають виключити серйозні захворювання дихальної системи.
 4. Зовнішній блок конструкції покритий антикорозійним складом.
 5. За допомогою функції Турбо приміщення охолоджується в прискореному темпі.

Крім того, завдяки впровадженню енергоефективних рішень, власники кондиціонерів отримують істотну економію коштів.

Асортимент продукції компанії

Компанія розвивається більше п'ятдесяти років, і за цей час каталог наповнився найрізноманітнішими пристосуваннями для дому. Діяльність компанії можна розділити на три напрямки:

 • виготовлення дрібної побутової техніки: мікрохвильових печей, чайників, кавоварок, блендерів, мультіварок і т. д.;
 • виготовлення великої побутової техніки: холодильників, посудомийних і пральних машин;
 • виготовлення вбудованої побутової техніки: варильних поверхонь, духових шаф; витяжок; пральних машин і т. д.

Відвідавши наш сайт, Ви зможете ознайомитися з каталогом продукції від компанії Midea. Ми підібрали лише найбільш затребувані пропозицію з широкого асортименту обладнання, адже лише за один рік на виробництві Midea створюється більше 300 000 000 побутової техніки, і вибір з такої кількості був би вкрай складним. Статистика показує, що електричні прилади від цієї компанії є в будинку у кожної третьої сім'ї.

Впровадження сучасних технологій

Популярність бренду на світовому ринку обумовлена множинними факторами. Серед них постійні дослідження і нові ефективні рішення у виробництві продукції. Для кожного напрямку техніки створено власний дослідницький центр, що надає можливість швидкого нарощування портфеля з власними розробками та ноу-хау.

Впровадження технічних інновацій - це головний двигун зростання компанії, яка докладає всіх зусиль і використовує кращі технології, для того щоб створювати комфортне, енергозберігаюче, екологічне, практичне і надійне обладнання. Покупці завжди цінують старання співробітників Компанії при виготовленні техніки, адже експлуатаційні характеристики духової шафи, кондиціонера, або витяжки, є головним критерієм при покупці.

Власники бренду Midea прагнуть створити успішне підприємство, орієнтоване на інтереси споживачів. В асортименті лише високоякісна Кліматична побутова і напівпромислова продукція.

При виготовленні використовуються тільки міцні і надійні матеріали, що гарантує тривалу і безперебійну експлуатацію. А в разі несправності техніки можна звернутися в один з офіційних сервісних центрів.

Пропонуємо відвідати каталог і ознайомитися з актуальними пропозиціями від компанії Midea. На нашому сайті ви зможете замовити високоефективне обладнання за прийнятною вартістю і на вигідних умовах.