[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Olmo

Компанія OLMO Industries займається виробництвом кліматичного обладнання нового покоління. Основна частина виробничих потужностей сконцентрована в Данії. Інженери безперервно працюють над розробкою сучасної техніки, яка здатна задовольнити всі потреби і побажання клієнтів. Завдяки стильному дизайну, компактним габаритам і низькому рівня шуму, обладнання бренду Olmo є ідеальним рішенням для жителів сучасних мегаполісів.

Всі кондиціонери від компанії виготовляються за участю всесвітньо відомих японських корпорацією "Toshiba" і "Matsushita". Саме вони виготовляють більшу частину компресорів, використовуваних у виробництві обладнання.

ТОВ "Вент Альянс" є офіційним представником компанії Olmo, що саме по собі є гарантією поставки високоякісного обладнання з відмінними технічними характеристиками. На сайті розміщений широкий асортимент продукції за привабливими цінами. Якщо при виборі ви зіткнулися з труднощами, пропонуємо скористатися контактними даними і зв'язатися з нашими менеджерами для отримання безкоштовної консультації та допомоги в підборі найбільш підходящого

Компанія Olmo Industries Ltd. - це постачальник високоякісного кліматичного обладнання з широким функціоналом. У конструкції техніки від цього бренду впроваджено ряд новітніх інженерних розробок.

Фахівці Olmo сконцентровані на матеріалах і технологіях майбутнього, які дозволяють створити бездоганну продукцію з відмінними експлуатаційними характеристиками. Вони прагнуть проектувати техніку, яка здатна задовольняти одночасно і потреби, і побажання споживачів. Увагу покупців привернуто стильним дизайном, високою ефективністю, компактністю, і тихою роботою.

В якості головного двигуна для розвитку бренду виступає використання технічних інновацій. Компанія стрімко розвивається і підкорює безліч нових країн, створюючи високоефективне обладнання з високими технічними характеристиками. Для виробництва кондиціонерів Olmo фахівці використовують якісні комплектуючі деталі від японських корпорацій.

Продукція компанії Olmo

Компанія Olmo спеціалізується на виробництві високоякісного кліматичного обладнання. При виробництві співробітники керуються новітніми інженерними технологіями, що дозволяє досягти бажаного кінцевого ефекту.

Головна мета компанії-виготовлення сучасного обладнання, яке здатне забезпечити прийнятний мікроклімат в приміщеннях побутового та промислового призначення. Продукція випускається в широкому асортименті, в який включені наступні моделі обладнання:

  • електричних конверторів;
  • побутових і комерційних кондиціонерів.

Переваги кліматичної техніки:

  • тиха робота в різних режимах;
  • виконання в сучасному стильному дизайні;
  • висока енергоефективність;
  • компактні габарити.

Для того щоб створити надійну, комфортну і зручну в експлуатації продукцію, співробітники компанії взяли курс на застосування сучасних інновацій. На досягнення цієї мети покладені всі зусилля і засоби.

Думка споживачів відіграє важливу роль для існування бренду, тому власники компанії виступають за створення доступної цінової політики, щоб кожен покупець мав можливість придбати якісну техніку, незалежно від рівня достатку.

Також велика увага приділяється веденню комунікації з клієнтами та обробці розміщених відгуків. Всі найменші недоліки усуваються відразу після їх виявлення – саме такий підхід є запорукою успішного розвитку на ринку вентиляційного обладнання.

Переваги вибору кондиціонерів від компанії Olmo

В асортименті виробника кліматичної техніки Olmo безліч різних моделей обладнання для житлових будинків, квартир і офісів. Споживчий сегмент має великий перелік вимог, для реалізації яких і призначена продукція цього бренду. Постійними покупцями стають приватні особи, що живуть в мегаполісах, власники заміських ділянок, корпоративні клієнти та офісні працівники.

Завдяки тому, що на виробництві використовуються передові технології і новітні системи повітроочищення, кондиціонери Olmo досягли рівня найвідоміших світових компаній. Вони користуються великим попитом серед виробників, так як поєднують прийнятні ціни і високу якість.

Перш ніж реалізувати нову лінійку обладнання, співробітники здійснюють багатоетапне тестування своїх розробок, імітуючи інтенсивну експлуатацію. Такий підхід дозволяє виключити заводські шлюби на етапі їх зародження.

Ефективні системи управління, вдосконалені теплообмінники, а також довговічні вузли та інші комплектуючі деталі, забезпечують безперебійну роботу техніки протягом тривалого часу, що дозволяє уникнути зайвих витрат під час експлуатації.

У заявленій виробниками надійності кондиціонерів Olmo можна переконатися, ознайомившись з відгуками покупців.

Вигідна співпраця з компанією Olmo

Настінні спліт-системи бренду Olmo відносяться до середнього класу. При виготовленні цих кондиціонерів враховуються найвищі стандарти якості. Вони відносяться до масового і недорогого побутового обладнання.

Унікальною особливістю побутової спліт системи Olmo є наявність 3D повітряного потоку: можливість незалежного регулювання вертикальних і горизонтальних жалюзі за допомогою пульта дистанційного керування, наявність спеціального шумопоглинального покриття, автоматичне перемикання режимів роботи і впровадження захисту від нестабільної поставки електрики.

Пропонуємо відвідати каталог і вибрати високоякісне обладнання від компанії Olmo за вигідною вартістю. Наші консультанти з радістю допоможуть підібрати кращу пропозицію.