[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Квайт-Стайл

Інноваційна серія вентиляторів ВЕНТС Квайт-Стайл відрізняється мінімальним рівнем шуму і економним споживанням електроенергії. Продуктивність пристроїв досягає 90 м3 / год.

Представлені сучасні пристрої характеризуються унікальним і стильним оформленням. Технічні особливості декоративних вентиляторів дозволяють створити комфортні умови у ванній кімнаті, санвузлах, на кухні і в інших побутових приміщеннях. В результаті експлуатації такого обладнання користувач зможе відзначити максимальна витрата потоків повітря з мінімальними показниками шуму.

Особливості монтажу ВЕНТС Квайт Стайл:

 • Фіксація пристроїв здійснюється в отвори вентиляційних шахт.
 • При незручному розташуванні шахти, доцільно використовувати гнучкі повітроводи розміром 100 мм. Під час фіксації повітроводів з фланцями потрібно використовувати хомут.
 • Фіксація до стіни здійснюється за рахунок шурупів.
 • Декоративні моделі застосовуються також для установки в стелю.

Крильчатки, стильні передні панелі і вся корпусні частина виконана з міцного пластику, який надійно захищає всі внутрішні деталі від негативного впливу ззовні.

Переваги продуманій конструкції вентиляторів ВЕНТС

Представлена ​​модель укомплектована потужним мотором, який має мінімальні показники енергоспоживання 7,5 Вт. Двигун на шарикопідшипниках сприяє продуктивній роботі всього пристрою. Відсутність регулярного технічного обслуговування пояснюється тим, що виробник використовував достатню кількість мастила для підшипників (приблизно для 40 000 годин безперервної експлуатації).

Конструктивні характеристики Квайт-Стайл:

 • Крильчатка відрізняється наявністю аеродинамічної форми, яка забезпечує якісну і тривалу роботу всього обладнання.
 • Додатково моделі укомплектовані зворотним клапаном. Такий виріб виключає втрату тепла чи освіту зворотних потоків повітря при вимкненому вентиляторі.
 • Зменшення турбулентності - заслуга вихідного парубка, який має спеціальні випрямлячі потоків повітря. Таким чином, вдається звести до мінімуму рівень шуму в процесі роботи вентилятора.

Сучасна конструкція характеризується наявністю високого рівня захисту від вологи. Тому пристрій користується особливою популярністю при установці в ванних кімнатах та інших приміщеннях з високим рівнем вологості.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Квайт-Стайл"


 • У цій категорії немає відгуків
 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Спасибо, за отзыв. Мы работаем для Вас.
  ВЕНТС 100 Квайт Стайл

 • Ирина

  Для маленькой ванной - то, что надо. Не шумный. Дизайн лаконичный.
  ВЕНТС 100 Квайт Стайл