[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Побутові ВЕНТС Квайт-С (для санвузла та ванної кімнати)

Серія вентиляторів ВЕНТС Квайт-С представляє інноваційне осьовий обладнання, яке працює практично без зайвого шуму. Крім мінімальних показників шуму такі моделі відрізняються незначним споживанням енергії, що робить їх економічними. При цьому показники виробники складають близько 99 м3 / год.

Сучасний модельний ряд характеризується наявністю оригінального і стильного корпусу. Оновлений рівень комфорту даного пристрою дозволяє його успішно використовувати в санвузлах, кухонних приміщеннях, ванних кімнатах і інших побутових приміщеннях, де важливо створити і зберегти оптимальний мікроклімат.

Максимальна витрата повітря і низький рівень шуму - відмінні умови для створення комфортних умов для кожної людини. Представлені моделі підходять для установки в вентиляційні шахти або спеціальні з'єднання, де розміри воздуховода становлять близько 100 мм.

Фіксація до стіни здійснюється за рахунок відповідних шурупів. Крім того, в залежності від конкретного приміщення встановити обладнання можна на стелі, при цьому продуктивність залишається колишньою.

Конструкція і рухова система: особливості експлуатації

Модельний ряд вентиляторів ВЕНТС Квайт-С має щільний корпус і крильчатку, які виконані з міцного пластику, стійкого до прямого впливу ультрафіолетових променів.

Основні характеристики рухової системи:

  • Вентилятор доповнений надійним двигуном, який має мінімальне споживання електроенергії - всього 7,5 Вт.
  • Встановлені підшипники не потребують технічного обслуговування, так як доповнені необхідним обсягом мастила, якої буде достатньо для всього терміну експлуатації (розраховане на 40 000 годин роботи без перерви).
  • Для захисту рухової системи використовується функція «анти-перегрів».
  • Двигун фіксується на вставках, виконаних з щільного гумового матеріалу. Такі вставки легко гасять будь-яку вібрацію, що гарантує безшумну роботу пристрою.

Представлений вентилятор можна монтувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості за рахунок того, що весь модельний ряд повністю захищений від попадання вологого повітря в електроніку. Використання герметичних кришок і міцної корпусних частини сприяє тому, що обладнання може успішно функціонувати навіть в найскладніших умовах.

Останні відгуки в категорії "Побутові ВЕНТС Квайт-С (для санвузла та ванної кімнати)"


  • У цій категорії немає відгуків