[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторы Вентс Квайт Дуо (для ванной комнаты)

Модель ВЕНТС Квайт Дуо - безшумний вентилятор витяжного типу, який використовується для установки в кухонних приміщеннях, ванних кімнатах, санвузлах і інших побутових приміщеннях. Наявність мінімальної швидкості роботи дозволяє гарантувати безперервний процес витяжки потоків повітря в тихому режимі. Таким чином, головна відмітна особливість пристрою - відмінне співвідношення витрати повітря і мінімального рівня шуму.

Для досягнення таких показників розробникам знадобилося попрацювати над особливою конструкцією крильчатки змішаного типу. Корпусні частину і крильчатка в цілому виконані з міцного пластику. Представлений матеріал абсолютно безпечний для людського здоров'я, а також - стійкий до негативного впливу ультрафіолетових променів і інших негативних факторів зовнішнього середовища.

Додатково сучасна модель укомплектована зворотним клапаном, який відповідає за запобігання процесу потрапляння потоків повітря з витяжної каналу, коли пристрій знаходиться у вимкненому стані.

Виробник забезпечив досить високий ступінь захисту від вологи IP 45, що робить вентилятор відповідним рішенням для установки в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Крім того, всі електронні компоненти обладнання надійно заховані під герметичними кришками.

Особливості експлуатації пристрою

Великий термін експлуатації вентилятора ВЕНТС Квайт Дуо - заслуга продуманій конструкції і якісних матеріалів, які були взяті за основу в процесі виробництва моделі.

  • У пристрої розробники використовували двигун на спеціальних шарикопідшипниках. В результаті, рухова система не вимагає від користувача регулярного технічного обслуговування і може експлуатуватися на протязі довгого часу без перерви.
  • Підшипники доповнені необхідною кількістю мастила, якого достатньо для всього терміну експлуатації вентилятора.
  • Додатково рухова система укомплектована надійним захистом від перегріву.
  • У даній моделі виробник використовував оновлену серію двошвидкісних двигунів, що дозволило досягти бажаних результатів - мінімальне споживання електроенергії.

Високий індекс захисту здатний уберегти пристрій не тільки від негативного впливу вологого повітря, але і також від більшості впливів механічного типу.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторы Вентс Квайт Дуо (для ванной комнаты)"


  • У цій категорії немає відгуків
  • Кирилл

    Вентилятор оптимальный, свое дело делает
    ВЕНТС 125 Квайт Дуо ТН