[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторы ВЕНТС Квайт-Майлд для ванных комнат и санузлов

Інноваційна система вентиляційного обладнання - ВЕНТС Квайт-Майлд від українського виробника. Така система призначена для витяжної вентиляції і відрізняється низьким рівнем шуму, а також економним споживанням електроенергії. При цьому продуктивність пристрою може досягати до 370 м3 / ч - в залежності від конкретної моделі.

Стильний дизайн конструкції дозволяє їй з легкістю вписатися абсолютно в будь-який стиль інтер'єру кухні, ванної кімнати, санвузли, а також інших приміщень, де відзначають порушення норм ступеня вологості.

Виробник створив обладнання, яке здійснює максимальна витрата повітря при низькому рівні шуму. Саме така формула є відмінною гарантією комфорту і бажаного мікроклімату в будь-якому побутовому приміщенні.

Кольорове виконання корпусу представлено в кількох варіантах:

  • червоний;
  • вінтаж;
  • алюмінієвий з лаковим напиленням;
  • хромована поверхня;
  • чорний сапфір.

Представлений вентилятор активно використовується для майбутньої установки в отвори вентиляційних шахт або з'єднання з воздуховодом - 100, 125 і 150 мм.

Основні характеристики сучасної конструкції вентилятора

Крильчатка і корпусні частину загалом виготовлено з міцного пластикового матеріалу. Такий матеріал стійкий до негативного впливу ультрафіолетових променів, а також інших зовнішніх факторів.

Основні переваги продуманій конструкції пристрою:

  • Крильчатка характеризується аеродинамічній формою змішаного типу, що забезпечує оптимальні показники продуктивності.
  • Вентилятор доповнений патрубком укороченого типу.
  • Використання зворотного клапана запобігає зворотний потік повітря, а також втрату теплого повітря при вимкненому пристрої.
  • Патрубок доповнений відповідними випрямлячами повітряних потоків, які позитивно позначаються на турбулентності. Таким чином, збільшується натиск повітряного потоку, а при цьому - знижується шум в процесі активної роботи всього обладнання.

Виробник гарантує високу ступінь захисту вентилятора від можливого попадання води і вологого повітря в цілому. Все електронні деталі надійно закриті герметичними кришками, що виключає прямий контакт з вологим середовищем. По всьому контуру конструкції знаходиться гумова прокладка, яка оберігає від вібрацій в процесі роботи вентиляції.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторы ВЕНТС Квайт-Майлд для ванных комнат и санузлов"


  • У цій категорії немає відгуків