[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Vortice Punto Filo MF

Витяжні вентилятори серії Punto Filo MF це ультратонкі і безшумні конструкції, які призначені для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря. Італійська компанія-виробник Vortice пропонує в продаж оригінальні вентилятори, які відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення.

Vortice Punto Filo MF - пристрої, що мають високий ступінь захисту від хаотично падаючих бризок (IPX4). Високий клас ізоляції (II) дозволяє встановлювати прилад в побутових приміщеннях з різними показниками вологості. Простий спосіб монтажу обумовлений тим, що під час установки не буде потрібно додаткове заземлення.

Мінімальний рівень шуму - це заслуга продуманій конструкції. Виробник доповнив весь модельний ряд стильною крильчаткою, що не тільки відмінно справляється з поставленим завданням, а й також є ідеальним доповненням для сучасних витяжних вентиляторів. В результаті вдалося знизити рівень шуму до мінімальних показників, що ніяким чином не позначається на якості роботи всієї вентиляційної системи.

Тонкощі дизайну

Витяжні вентилятори Vortice Punto Filo MF представлені в чотирьох різних розмірах: 90, 100, 120 і 150 мм. Осьові конструкції можна використовувати для прямої вентиляції назовні (через спеціальні отвори в стіні або в стелі), а також для подальшого підключення до вентиляційного каналу, довжина якого не перевищує 4 м.

Особливості вентиляторів:

  • Представлені пристрої активно використовуються для приміщень, де висувають високі вимоги до естетичної краси і певного дизайну.
  • Товщина передньої панелі в самих опуклих місцях досягає 17 мм. За рахунок цього вентилятор залишається непомітним і практично зливається з поверхнею стіни, не привертаючи до себе зайвої уваги.
  • Конструкція виконана в білому кольорі, що відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, незалежно від переважної кольорової палітри.

Виробник урізноманітнив власний асортимент і крім базової комплектації запропонував оригінальні модифікації з додатковими можливостями:

  • LL - збільшений робочий ресурс двигуна;
  • T - таймер затримки вимкнення;
  • HCS - гигростат (датчик, який контролює рівень вологості в закритому приміщенні);
  • PIR - ІК-датчик, що реагує на рухи.

Разом з продуманим дизайном і високою якістю виконання найменших деталей, серія Vortice Punto Filo MF відноситься до сучасних вентиляторів з високими показниками продуктивності.

Простий спосіб монтажу і чищення

Процедура монтажу максимально проста і зрозуміла. Вентилятор фіксується на стіну або на стелю в кухонних приміщеннях, санвузлах або в ванних кімнатах. Саме тут важливо контролювати і підтримувати необхідний рівень вологості.

У разі видалення вентиляційної шахти виробник вентиляторів передбачив можливість використовувати воздуховод виносного типу. Він кріпиться за допомогою спеціального набору хомутів. Установка вентилятора на стелю або стіну здійснюється із застосуванням набору шурупів.

Щоб отримати швидкий доступ до крильчатці, рекомендується вийняти лицьову грати конструкції. Для цього буде потрібно зняти всього лише один гвинт.

Решітка та корпусні частина виготовлені з екологічно чистого матеріалу - ABS пластик. Такий матеріал відрізняється підвищеною стійкістю до негативного впливу ззовні: вологе повітря, пряме попадання ультрафіолетових променів. За рахунок цього вентилятор відрізняється тривалими термінами експлуатації.

Останні відгуки в категорії "Vortice Punto Filo MF"


  • У цій категорії немає відгуків