[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятори ВЕНТС Сілента С для ванної кімнати

Вентилятор серії ВЕНТС Сілента С - популярна продукція від відомого вітчизняного виробника з робочими показниками до 240 м3 / год.

Особливості застосування даної конструкції:

  • Устаткування призначене для регулярної або тимчасової витяжки вологого повітря в таких приміщеннях, як санвузли, ванні кімнати, кухні різних габаритів, а також інші типи побутових приміщень. Установку виробляють в кімнатах, в яких рівень максимально допустимої вологості помітно вище норми.
  • Низький рівень шуму. Така відмінна шумоізоляція забезпечується за рахунок продуманої сучасної конструкції.
  • Зручний спосіб монтажу. Фіксація здійснюється, безпосередньо, в отвір вентиляційної шахти, в стелю або стіну з застосуванням воздуховода розміром 100, 125 або 150 мм.

Крильчатка і корпусні частина сучасного вентилятора виконані з міцного і перевіреного матеріалу - пластик. Адже саме пластик відрізняється високими показниками стійкості до негативного впливу УФ-випромінювання.

Двигун і конструкція сучасного вентилятора

Особливу увагу розробники приділили конструкційним особливостям крильчатки. За рахунок цього вдалося досягти відразу двох важливих характеристик: збільшити експлуатаційний термін всієї рухової системи, а також зменшити показники шуму. Важливо відзначити, що показники шуму безпосередньо залежать від конкретного типорозміру певної моделі. Наприклад, вентилятор 100 мм буде працювати набагато тихіше в порівнянні з пристроєм 125 мм.

Рухова система відрізняється наступним набором переваг:

  • Мінімальні показники споживання електроенергії, що дозволяє економити навіть в умовах безперервної роботи вентиляційної системи.
  • Вбудована система захисту від перегріву двигуна.
  • Двигун не потребує регулярного обслуговування і призначений для тривалої експлуатації без частих перерв. Використання певної кількості мастила цілком достатньо для продуктивної роботи на протязі довгого часу.

Монтаж ВЕНТС Сілента С - нескладний і досить швидкий процес. Кріплення пристрою до стіни або до стелі здійснюється за рахунок шурупів.

Установка вентилятора відбувається в підготовлений вентиляційний канал шахти. Залежно від розташування шахти додатково рекомендується використовувати гнучкий або пластиковий воздуховод.

Останні відгуки в категорії "Вентилятори ВЕНТС Сілента С для ванної кімнати"


  • У цій категорії немає відгуків