[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Aerauliqa

Витяжний вентилятор Aerauliqa - пристрій, призначений для установки у ванній і туалеті, санвузлі, в інших невеликих приміщеннях, де необхідно створити нормальну вентиляцію. Вентилятор відрізняється стабільною і ефективною роботою. Він швидко видалить з приміщення зайву вологість, сторонні запахи, застояне повітря. При цьому, такі пристрої відрізняються тихою роботою, мінімальним споживанням електрики.

Технічні характеристики і особливості витяжного вентилятора Aerauliqa

Корпус вентилятора Aerauliqa зроблений з ударостійкого пластику АБС. Цей матеріал відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень - він не сколюється, не тріскається. Також він не вигорає під прямими сонячними променями, нам ньому не з'являється жовтизна. Також пластик хороший тим, що на ньому не з'явиться корозія - особливо це важливо, якщо вентилятор буде використовуватися в приміщенні з підвищеною вологістю.

Лопаті вентилятора також виконані з ударостійкого пластику, мають аеродинамічну форму. Завдяки цьому вони краще захоплюють потоки повітря, направляючи їх в повітропровід. Таким чином підвищується ефективність роботи і одночасно знижується рівень шуму.

Двигун пристрою - асинхронного типу, оснащений підшипниками ковзання. Вони мають підвищений термін служби. Двигун не вимагає технічного обслуговування. Термін служби підшипників складає 30 тисяч годин. Є і термозахист, яка не дасть йому перегрітися і спровокувати потенційно небезпечну ситуацію. Наявність зворотного клапана не дасть віддаленого повітрю надходити назад. Це ж вбереже від ризику тепловтрат.

Корпус вентилятора має захист від потрапляння вологи, тому апарат усередині не схильні до псування від негативні факторів зовнішнього середовища. Всі матеріали, з яких зроблено пристрій, екологічно чисті - в них не міститься потенційно небезпечних речовин.

Витяжні вентилятори Aerauliqa розраховані на постійний режим роботи, мають високу продуктивність. Моделі з датчиком вологості автоматично спрацюють при підвищеному показнику вологи в приміщенні і будуть продовжувати роботу, поки вона не нормалізується.

При всій ефективності вентиляторів Aerauliqa, вони також споживають малу кількість електроенергії. Таким чином, якщо пристрій буде постійно або часто працювати, це не відіб'ється сильно на рахунках за електрику.

Бренд пропонує витяжні вентилятори Aerauliqa, виконані як в лаконічному дизайні, так і в стильному виконанні. Зовнішня декоративна панель приховає механізм пристрою, щоб воно легко вписалася в інтер'єр.

Монтаж і технічного обслуговування

Встановлювати витяжний вентилятор Aerauliqa повинна людина з відповідними знаннями та навичками. Коректність установки - то, від чого напряму залежить стабільність роботи вентилятора і його довговічність. У комплекті поставки є докладна інструкція по монтажу та експлуатації - дотримуйтесь рекомендацій, наданих виробником.

Наша компанія пропонує різні моделі витяжних вентиляторів Aerauliqa. Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну техніку, яка прослужить вам довгі роки без збоїв і необхідності заміни. Кожен вентилятор має всі необхідні документи.

Замовити будь-яку модель можна через сайт, заповнивши онлайн-заявку та надіслати нам. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі оплати і доставки. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону або через форму на сайті.

Останні відгуки в категорії "Aerauliqa"


  • У цій категорії немає відгуків