[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятори Вентс Квайт (для санвузла та ванної кімнати)

ПрАТ Вентс - українське виробниче підприємство, що входить до німецької групи Blauberg Group. Розміщення виробничих потужностей на території України забезпечує оптимальне поєднання технічних і економічних характеристик продукції, що випускається.

Продукція компанії - виробничі і побутові вентиляційні системи. Вентилятор для ванної кімнати і санвузла - одне з важливих напрямків роботи підприємства. Характеризуються простотою установки, витонченим дизайном, якістю роботи.

Продукція Вентс Квайт. Простота і витонченість технічного рішення

Використання витяжної вентиляції, виконаної відповідно до німецькими стандартами, забезпечить чистий, свіжий, приємний повітря у ванній кімнаті. Вентилятор Вентс простий в установці, має приємний вигляд, поєднує високу пропускну здатність з низьким рівнем шуму.

Конструкція вентилятора дозволяє його установку на повітроводи поширених розмірів. Конструктивно відвернена можливість надходження повітря з воздуховода в ванне приміщення. Приємний зовнішній вигляд дозволяє адаптувати вентилятор під різне дизайнерське оформлення.

Вентс Квайт - це великий модельний ряд витяжних вентиляторів з високим ступенем захисту. Всі зразки захищені від впливу пари і безпосередньо води. Матеріал, що використовується характеризується високою стійкістю до ультрафіолету. (Не змінює свій колір). Двигун захищений від перегріву.

Побутові вентилятори від ПрАТ Вентс. Інноваційні технології на службі вашого здоров'я і комфорту

Використання продукції ПрАТ Вентс створить у ванній кімнаті оптимальний мікроклімат. Чи захистить приміщення від негативного впливу підвищеної вологості. Прибере неприємні запахи. Запобігає виникненню грибкових утворень і цвіли.

Вентилятор Вентс - це розробка з 5 режимами роботи і двома принципами управління. Що дозволяє підібрати оптимальні робочі настройки і не приділяти вентилятору більше часу і уваги.

Модельний ряд, пропонований розробником вентиляційного обладнання, відрізняється мінімальними експлуатаційними вимогами. Пропоновані моделі прості в установці і підключенні. Не вимагають складного технічного і сервісного обслуговування. Характеризуються обгрунтованою, прийнятною на ринку України, ціною.

Останні відгуки в категорії "Вентилятори Вентс Квайт (для санвузла та ванної кімнати)"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Иван

  Хороший вентилятор, а главное тихий.
  ВЕНТС 100 Квайт

 • Владимир

  Хороший вентилятор с небольшим минусом (обратный клапан) как на меня слабоват он, но менеджер сказал что не мешает естественной тяги для проветривания помещения, посмотрим.
  ВЕНТС 125 Квайт

 • Олег

  Заказал вентилятор доставили на следующий день бесплатно что порадовало, Сам вентилятор хорош ставлю 5.
  ВЕНТС 125 Квайт

 • Руслан

  Хорошее качество пластика, покупкой доволен, работает отлично.
  ВЕНТС 125 Квайт

 • Женя

  Поставил вентиляторов ванную комнату 4м2, справляешься со своей задачей отлично. Только клапан слабоват как по мне, но плюс естественная тяга)
  ВЕНТС 100 Квайт