[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Бытовой вентилятор ВЕНТС Х стар со светом

Колекція ВЕНТС Х стар - сучасні декоративні моделі, продуктивність яких досягає 302 м3 / год. Представлені вентилятори активно використовуються для установки в кухонних, ванних кімнатах, санвузлах та інших приміщеннях, де особливо важливо зберегти оптимальний рівень вологості, позбутися від неприємних сторонніх запахів.

Конструкція таких пристроїв передбачає установку моделей в підготовлені отвори вентиляційних шахт або для фіксації з повітроводами, діаметр яких становить 100, 125 і 150 мм.

Основні переваги сучасних пристроїв:

  • Виробник приділив особливу увагу якісному і стильному дизайну корпусу.
  • Крильчатка і корпус виготовлені з АБС пластика. Цей матеріал відмінно переносить всілякі механічні пошкодження, а також - негативний вплив при прямому попаданні сонячних променів.
  • У корпусних частини знаходиться світлодіодна лампа для ефектної підсвічування на 2 Вт.
  • Продумана форма крильчатки позитивно позначається на якості роботи рухової системи.
  • Високий ступінь захисту від вологи IP 24.

З огляду на всі перераховані вище особливості модельного ряду, можна зробити висновок, що такі пристрої характеризуються тривалої експлуатацією.

ВЕНТС Х стар - як виконати монтаж обладнання

Для тривалої роботи вентилятора декоративного типу виробник передбачив наявність сучасного двигуна, який забезпечує низьке споживання електроенергії. Захист від перегріву гарантує тривалу роботу без зупинки.

Особливості монтажних робіт:

  • Установка підготовленого вентилятора здійснюється в отвір вентиляційної шахти. У разі віддаленого розташування шахти, рекомендується скористатися воздуховодами гнучкого типу. Фіксація повітропроводів до вихідного фланця відбувається за рахунок хомута.
  • До стіни фіксація використовувати пристрій за допомогою шурупів.
  • Декоративні моделі можна застосовувати для монтажу на стелю.
  • Виробник передбачив можливість роздільного включення вентилятора і підсвічування, так і одночасного.

Якщо необхідно виконати установку і підключення пристрою, укомплектованого двигуном низької напруги (12В), до стандартної мережі 220В / 50 Гц, тоді буде потрібно використовувати понижуючий трансформатор. Цей пристрій не передбачений в комплекті і отримується окремо.

Останні відгуки в категорії "Бытовой вентилятор ВЕНТС Х стар со светом"


  • У цій категорії немає відгуків