[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС ЛД Лайт

Серія ВЕНТС ЛД Лайт представляє сучасні осьові вентилятори, які активно використовуються для регулярної або тимчасової вентиляції різних приміщень (санвузли, ванні кімнати, кухонні приміщення і інше). Показники продуктивності складають до 310 м3 / год (в залежності від конкретної моделі).

Конструкція вентилятора:

  • Наявність стильного і сучасного корпусу, який виготовлений з АБС пластика підвищеного ступеня міцності.
  • Крильчатка також виготовлена ​​з пластику, стійкого до негативного впливу ультрафіолетових променів. Крім того, сучасна конструкція крильчатки сприяє збільшенню ефективності роботи вентилятора і позитивно впливає на терміни служби мотора.
  • Наявність підвищеного ступеня захисту IP 34, що гарантує безпеку всього пристрою в умовах високого рівня вологості.
  • По всьому контуру передньої панелі даного обладнання розташована спеціальна підсвічування всіляких відтінків - синя, зелена і червона. Як підсвічування використовуються високоякісні світлодіоди.
  • Лицьова панель виконана з щільного оргскла.

Для високої продуктивності використовується потужний мотор з мінімальними показниками споживання електроенергії. Також, модель має першокласний захист від перегріву, що дозволяє зберегти і продовжити роботу двигуна.

Особливості управління і монтажу

Установка пристрою здійснюється в отвір вентиляційної шахти із застосуванням гнучких або пластикових повітроводів. Монтаж можливий з повітроводами розміром 100, 125 і 150 мм. Як варіант, виробник запропонував стельовий і настінний монтаж з використанням шурупів.

Управління вентилятором:

  • Ручне управління має на увазі застосування кімнатного вимикача або шнурковим вимикача «В». Контроль робочої швидкості здійснюється за рахунок тиристорного регулятора.
  • Автоматичне управління представлено у вигляді електронного блоку БУ-1-60, який необхідно купувати окремо від вентилятора. Також, автоматичне управління має на увазі використання вбудованого таймера «Т» і датчика вологості «ТН».

В результаті, пристрій самостійно контролює показники вологості в закритому приміщенні. Економія електроенергії підтверджується тим, що вентилятор автоматично вимикається при досягненні потрібного рівня вологості (зазначена норма).

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС ЛД Лайт"


  • У цій категорії немає відгуків