[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Systemair BF

Осьові вентилятори призначені для установки в санвузлах, ванних кімнатах, кухонних приміщеннях, а також в інших приміщеннях, де відзначають підвищений рівень вологості і наявність сторонніх запахів. Конструкція передбачає відразу кілька варіантів монтажу - на стіну або на стелю.

В процесі своєї експлуатації прилад забезпечує активне переміщення повітряних мас по всьому приміщенню. Для простого способу монтажу буде потрібно скористатися воздуховодами, довжина яких становить не більше 2 м.

Конструкція вентиляторів

Завдання представленого пристрою полягає в тому, щоб позбутися від відпрацьованих повітряних мас, шляхом їх видалення з приміщення. Разом з цим вдається виключити можливе утворення грибка і цвілі, що безпосередньо пов'язано з підвищеним рівнем вологості.

У конструкцію вентилятора входять наступні комплектуючі:

 • Міцний корпус, виконаний з практичного і якісного матеріалу - ABS пластику. Вибір саме такого матеріалу був обумовлений тим, що він вважається зносостійким і не піддається негативному впливу ззовні, корозії.
 • Для регулювання використовується спеціальна зручна ручка.
 • Наявність робочого колеса.
 • Вбудований гигрометр і таймер (важливо уточнювати наявність цих компонентів в конструкції, так як вони є актуальними далеко не для всіх моделей даної серії).
 • Ступінь захисту вентиляторів - IP44.

Представлена ​​модель може бути випущена відразу в декількох поширених варіантах:

 • Прилади S включаються із застосуванням зовнішнього вимикача або стандартного вимикача освітлення в кімнаті.
 • Прилади T доповнені вбудованим реле, гігрометром і таймером.
 • Прилади TH укомплектовані датчиками, що регулюють показники вологості, а також - гигрометром і таймером.

Залежно від обраної моделі вдасться налагодити якісний процес повітрообміну в будь-якому з приміщень.

Щоб отримати доступ до таймера, потрібно зняти зовнішню частину панелі. Наявність вбудованого таймера дозволяє виконувати затримку відключення приладу на час від 1 до 20 хвилин.

Гігрометр також знаходиться під зовнішньою частиною панелі і може бути налаштований з урахуванням відносної вологості, показники якої варіюються від 40 до 95%.

Особливості вибору певної моделі

В процесі покупки і підбору підходящої моделі вентиляторів Systemair BF потрібно врахувати наступні нюанси:

 • Визначаємося з розміром патрубка. У продажу доступні моделі розміром 100, 120, 125 і 150 мм.
 • Базові модифікації укомплектовані зворотним клапаном, який запобігає проникненню повітряних потоків в приміщення за умови, що вентилятор знаходиться у вимкненому стані.
 • Потужний двигун встановлений на підшипниках. Таким чином, навіть в процесі експлуатації на високих швидкостях вентилятор працює практично безшумно.
 • Колірний відтінок лицьовій панелі на вибір - чорний і білий. Це класичні варіанти забарвлень, завдяки яким прилад відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.

Показники споживаної потужності і максимальна витрата повітря залежать від конкретної моделі серії Systemair BF. При цьому максимальні температурні показники переміщуються повітряних мас можуть досягати порядку 70 градусів.

Правильний догляд за вентиляторами

В процесі активної експлуатації вентилятори, як і інші прилади, що відповідають за повітрообмін в приміщеннях, необхідно регулярно чистити від пилу та інших забруднень. Частота обслуговування і очищення внутрішніх елементів конструкції залежить від умов застосування і ступеня забруднення повітряних потоків.

Один раз в 2-3 місяці буде потрібно протирати лицьову панель від пилу за допомогою м'якої серветки або ганчірки. Важливо виключити пряме попадання води всередину працюючого приладу.

Монтаж і управління

Завдяки невеликим габаритам і сучасній формі конструкції, вентилятори Systemair BF відмінно впишуться в будь-який стиль інтер'єру. Для зручного і оперативного управління виробник передбачив наявність спеціальної ручки регулювання, яка знаходиться внизу пристрою. Якісна робота приладу залежить від правильно виконаної установки з дотриманням основних рекомендацій від компанії-виробника. Тільки в такому випадку вдається забезпечити якісний повітрообмін в житлових або нежитлових приміщеннях.

Не рекомендується проводити монтаж приладів в душовій кабіні або в зоні, де є прямий контакт з водою. Якщо має бути установка вентилятора в стіні або у віконному отворі, буде потрібно перевірити і виключити наявність зворотного потоку газу від відкритих пальників та інших діючих механізмів з відкритим вогнем.

Коли виконується процес вертикального монтажу (фіксація до витяжних повітропроводів), необхідно передбачити подальшу можливість зливу скупчився конденсату.

Останні відгуки в категорії "Systemair BF"


 • У цій категорії немає відгуків