[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Planet Energy

Побутові вентилятори для ванної серії Planet Energy - це сучасні пристрої, які використовуються для якісної вентиляції в житлових будівлях. Вони можуть бути встановлені в шахти або з застосуванням круглих повітропроводів відповідного діаметру. Одним з основних переваг цих моделей є те, що користувач має можливість самостійно визначитися з дизайном і кольорового відтінку зовнішньої лицьовій панелі.

Різноманітність різних варіантів оформлення панелі знімного типу дозволяє покупцеві підібрати необхідне рішення для будь-якого стилю інтер'єру. Під час оформлення замовлення клієнта потрібно вказати точну номер з відповідним колірним рішенням.

Колекція Planet Energy пропонує на вибір осьові вентилятори, за допомогою яких вдасться підтримувати необхідний мікроклімат в приміщенні протягом довгого часу. Це здійснюється за рахунок циркуляція повітряних потоків в кімнаті.

З огляду на той факт, що дана модель відноситься до категорії накладних моделей, її можна встановлювати на поверхнях стін або на стелі. За рахунок зручного механічного типу управління, користувач зможе задати потрібні параметри для подальшої експлуатації пристрою.

Конструктивні характеристики

Вибираючи відповідну модель, рекомендується ознайомитися з основними конструктивними особливостями серії Planet Energy:

  • Корпусні частина - міцна і надійна, виконана з сучасного матеріалу - АБС-пластика. Вибір саме цього матеріалу пояснюється його унікальними експлуатаційними властивостями, серед яких відзначають стійкість до високих показників вологості. Також, матеріал має антистатичні властивості, що перешкоджають осіданню пилу на поверхні вентилятора.
  • Конструкція доповнена високопродуктивним двигуном, що працює практично безшумно.
  • Для продуктивної і плавної роботи моделі укомплектовані кульковими підшипниками.
  • Високий ступінь захисту - IP X2.
  • Всі робочі деталі виконані з полікарбонату і відрізняються високим ступенем захисту від можливого перегріву, що підтверджує довгий експлуатаційний термін всього приладу.

Ознайомитися з точними показниками споживаної потужності можна, вибравши конкретну модель. Залежно від характеристик кожної окремо взятої моделі змінюється рівень шуму - мінімальний рівень від 26 дБ.

Функціональний набір і простий спосіб експлуатації

Фіксація вентиляторів серії Planet Energy здійснюється із застосуванням набору шурупів, що забезпечують надійне кріплення всієї конструкції. Це відмінне рішення для створення витяжної вентиляції в невеликих ванних кімнатах або приміщеннях середніх габаритів.

Підключення здійснюється від стандартної мережі 220В. Вентилятори споживає мінімальну кількість електроенергії, завдяки продуманій конструкції, що була розроблена з урахуванням економного витрати енергії.

Управління механічного типу - за допомогою вимикача світла. За бажанням можна скористатися окремою кнопкою. Додатково моделі мають вбудований таймер відключення, що дозволяє пристрою працювати протягом певного часу після натискання кнопки.

У конструкції також передбачений датчик руху при активації якого, вентилятор працює тільки тоді, коду в ванній кімнаті знаходиться людина. Він автоматично включається під час того, як людина входить в кімнату і, вимикається - після того, як людина виходить з ванної.

Датчик вологості дозволяє контролювати і підтримувати оптимальний рівень вологи у ванній кімнаті, що також позитивно позначається на створенні сприятливого мікроклімату.

Останні відгуки в категорії "Planet Energy"


  • У цій категорії немає відгуків