[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Домовент бытовые вентиляторы

Використання припливно-витяжної вентиляції в приміщеннях - відмінне рішення для позбавлення від неприємних запахів, вогкості в будинку, диму та інших запахів, що створюють дискомфорт для всіх мешканців. Особливо популярною установка даного агрегату є в санвузлах, кухонному приміщенні і ванній кімнаті. Адже саме тут відзначають наявність конденсату, який регулярно скупчується на предметах меблів.

Побутовий вентилятор Домовент - якісне рішення для квартир і будинків, яке забезпечує створення і підтримання необхідного мікроклімату.

Монтаж даного обладнання досить простий: обрана модель фіксується в заздалегідь підготовлений отвір вентиляційної шахти. У деяких випадках прийнято використовувати повітроводи (гнучкі або пластикові). Такі вентилятори монтують в приміщеннях, де відзначають найбільший ступінь вологості, наявність забрудненого повітря і різких температурних перепадів, що призводить до утворення конденсату.

Продуктивність побутових агрегатів прийнято розраховувати з урахуванням загальної площі приміщення і мінімальної кратності повітрообміну. Залежно від обраної конструкції вентилятор може бути вмонтований в стелю або в стіну, при цьому, не порушуючи інтер'єр кімнати.

Особливості установки і конструкції

Вибираючи якісні вентилятори Домовент, варто врахувати їх основні технічні характеристики:

 • Застосування високоякісних матеріалів в процесі розробки крильчатки. Разом з корпусних частиною крильчатка виконана з АБС пластика - матеріал відрізняється достатньою міцністю і здатний витримувати негативний вплив ультрафіолету.
 • Надійний корпус оберігає внутрішній механізм від негативного впливу ззовні, що продовжує експлуатацію моделей.
 • Оригінальний дизайн дозволяє вентиляторів відмінно вписується в будь-який дизайн, незалежно від складності планування приміщення.

Процес монтажу рекомендується проводити виключно всередині вентиляційних шахт певних габаритів.

Потужний двигун вентиляторного пристрою забезпечує безперебійну роботу протягом довгого часу. Додатковий захист від перегріву - гарантія продуктивної роботи без обов'язкових зупинок.

Побутові вентилятори Домовент - багатофункціональне обладнання для будинку, офісу і квартири, яке має кілька способів зручного управління.

Останні відгуки в категорії "Домовент бытовые вентиляторы "


 • У цій категорії немає відгуків
 • Світлана

  Хороший вентилятор, рекомендую, один мінус зворотній клапан слабкий (
  ДОМОВЕНТ ТИША 100

 • Василь

  Классный вентилятор за свои деньги, у меня проработал 7 лет, взял на замену такой же.
  ДОМОВЕНТ 100 С1

 • Иван

  Хороший вентилятор за свои деньги, аналог других брендов намного дороже. Спасибо менеджеру Игорю за совет.
  ДОМОВЕНТ ТИША 100

 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Спасибо.
  ДОМОВЕНТ 100 С1

 • Marina

  Прекрасный вентилятор за эти деньги! Спасибо менеджеру за консультацию и помощь в выборе)
  ДОМОВЕНТ 100 С1