[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

BLAUBERG Auto

Blauberg Auto популярні вентилятори від німецької компанії-виробника, яка вже протягом багатьох років займається виробництвом вентиляційного обладнання.

Представлена ​​серія характеризується наявністю спеціальних жалюзі, які функціонують в автоматичному режимі. В результаті, жалюзі запобігають потраплянню зворотних потоків повітря в умовах виключеною витяжки. Таким чином, виключається ймовірність зворотної тяги, що дозволяє захистити пристрій від механічних пошкоджень.

Побутові вентилятори призначені для витяжної вентиляції і відрізняються показниками продуктивності - до 295 м3 / год. У продажу представлено три серії Auto: 100, 125 і 150.

Особливості сучасних вентиляційних пристроїв:

 • Монтаж виконується на стіну усередині приміщення.
 • Крильчатка, завдяки своїй формі, абсолютно безшумна.
 • Простий спосіб обслуговування.
 • Можливість тривалої роботи в безперервному режимі.
 • Двигун розташований на підшипниках кочення, що забезпечує безшумну роботу обладнання.

Всі моделі укомплектовані вбудованим таймером, діапазон часу затримки по включенню якого варіюються в межах від 2 до 30 хвилин максимум.

Технічні особливості вентиляторів

Вентилятор для витяжної вентиляції доповнений датчиком вологості, який автоматично включається, якщо рівень вологості не відповідає зазначеній нормі. Діапазон вологості варіюється від 60 до 90%. В результаті, такий пристрій відмінно підходить для установки у ванних кімнатах, санвузлах, на кухні, а також в інших приміщеннях, де відзначають можливі зміни показників рівня вологості. Робоча зона датчика становить від 1 до 4 м, а кут огляду - 100 градусів.

Крильчатка виконана за типом пропелера і виготовлена ​​з якісного АБС пластика - міцний матеріал, який оберігає пристрій від негативного впливу ззовні і стійкий до ультрафіолетових променів.

Весь модель ряд Blauberg Auto має високий клас захисту від вологи - IP 24, про що свідчить міцний корпус і продумана конструкція в цілому.

Привід характеризується високим ККД, від чого залежить максимальна продуктивність за умови мінімальної витрати електроенергії. Таким чином, вентилятор заощаджує витрати енергії навіть під час тривалої експлуатації. Крім того, пристрій живиться роботу без зупинок, завдяки двигуну із захистом від перегріву.

Останні відгуки в категорії "BLAUBERG Auto"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Богдан

  Довго вибирав , менеджери порекомендували даний вентилятор. Девайс справляється на ура, витягує вологу дуже швидко. Дякую менеджерам за допомогу, компетентні і ввічливі. Товар відправили швидко. даний магазин рекомендую!!!
  BLAUBERG Auto 125 S

 • Богдан

  потрібен був вентилятор для ванної кімнати. Зупинявся на діаметрі 100, але менеджер порекомендував 125 так як на квадратуру, яка у мене була цей вентилятор буде оптимальним.Менеджер привітний, відправили дуже швидко. Товар якісний. Даний магазин рекомендую!
  BLAUBERG Auto 125 S