[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Electrolux

У приватному будинку або в квартирі дуже часто змінюється рівень вологості. Приготування їжі, прийняття душа - все це впливає на температурні показники, а, отже, і на вологість, що помітно збільшується. Додатково квартиру наповнюють неприємні запахи вогкості або запахи з кухні після готування їжі. Природна вентиляція не справляється з такими обсягами робіт, особливо це актуально для старих будівель.

Для усунення вологого повітря і неприємних ароматів з кімнати використовують витяжні вентилятори з побутової серії. Одними з найпопулярніших вважаються моделі від компанії-виробника Electrolux.

Витяжні вентилятори представленого бренду відмінно справляються зі своїм основним завданням, пов'язаної з якісним вентилюванням житлових приміщень. Шведська компанія пропонує для продажу великий асортимент продукції, що в повній мірі відповідає основним стандартам якості.

В асортименті бренду великий вибір різних серій, але самими затребуваними вважаються три з них: Premium, Magic і Rainbow.

Особливості вибору відповідної моделі від компанії Electrolux

У продажу запропоновані різні моделі, що відрізняються ціновим діапазоном, умовами експлуатації і технічними характеристиками в цілому.

Вибираючи відповідний витяжний вентилятор, рекомендується звернути увагу на наступні показники:

 • Виділяють кілька розмірів патрубків: 100, 120, 125 і 150 мм.
 • Розробники пропонують всілякі модифікації вентиляційних пристроїв: базові конструкції зі стандартним набором функцій; вентилятори, доповнені вбудованим таймером; моделі, що мають спеціальний датчик, який регулює рівень вологості в приміщенні.
 • Весь модельний ряд укомплектований зворотним клапаном, що запобігає проникненню повітряних потоків всередину приміщення. Додатково двигун має набір шарикопідшипників, що відповідають за плавні обертів.
 • На вибір покупцям запропоновано вентилятори, представлені в різних кольорах. Залежно від стилю інтер'єру кожного приміщення можна підібрати корпус в класичному білому кольорі, в чорному, червоному кольорах або металік.
 • З огляду на приміщення, для якого буде призначений вентилятор, розробники компанії Electrolux запропонували моделі з різним рівнем шуму: від 25 до 30 дБ або від 30 до 40 дБ.
 • Показники споживаної потужності варіюються від 10 до 30 Вт.
 • Продуктивність становить від 100 до 300 м3 / год.

Особливу увагу під час виробництва компанія приділяє дизайну своїх моделей. Завдяки цьому в 2006 році бренд удостоївся премії Red dot design Award.

Характеристики витяжних вентиляторів Electrolux

Побутові серії від Electrolux - вентилятори нового покоління, які відповідають за зміну повітряних потоків в закритому приміщенні. Найчастіше такі моделі можна зустріти в житлових і адміністративних приміщеннях. Додатково вентилятор зменшує вміст вуглекислого газу і пилу в повітряних потоках. Як результат: в кімнаті вдається створити сприятливий мікроклімат для всіх членів сім'ї.

У деяких вентиляторах є додаткова функція - заміна панелі. Таким чином, можна з легкістю замінити стандартну панель білого кольору на різнокольорову панель, що найкращим чином впишеться в дизайн приміщення.

Кожна з трьох представлених серій має певні відмінні риси:

 • Premium - стильна обтічна форма корпусу і наявність передньої панелі знімного типу.
 • Magic - використання зворотного клапана з функцією «витяжка» і знімна передня панель.
 • Rainbow - використання зворотного клапана і близько 10 колірних рішень на вибір.

Вентилятор досить швидко підключається до стандартної мережі 220В.

Переваги вентиляторів Electrolux

Якісна циркуляція повітря - основне завдання для витяжних вентиляторів. Саме тому розробники компанії Electrolux приділяють особливу увагу застосування якісних матеріалів для створення надійних моделей з високими показниками продуктивності.

Основний список переваг:

 • Застосування спеціального вологозахисного покриття корпусу дозволяє використовувати вентилятори в приміщеннях з високими показниками вологості, різкими температурними перепадами.
 • Широкий діапазон потужностей дозволяє покупцеві вибрати певну модель для конкретної кімнати з урахуванням її площі.
 • Застосування додаткових функцій.
 • Можливість регулювати показники вологості в закритому приміщенні.
 • Простий і універсальний спосіб монтажу - встановити вентилятор можна в будь-якому положенні.

Панель надійно захищає внутрішні деталі вентилятора і двигун від негативного впливу ззовні: вологість, пил, попадання сторонніх предметів. Тому продукція бренду Electrolux - це якісна збірка, необхідний функціонал і стильний дизайн.

Останні відгуки в категорії "Electrolux"


 • У цій категорії немає відгуків