[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Побутові вентилятори серія ВЕНТС Д

Спеціальна система вентиляції ВЕНТС Д відрізняється досить високою продуктивністю - до 341 м3 / год. Представлений модельний ряд управляється за допомогою стандартного кімнатного вимикача, який не передбачений в комплекті.

Процес управління досить простий, з яким може розібратися кожен: управління за рахунок вимикача шнурковим типу В. Однак така особливість стосується тільки тих пристроїв, які встановлюються на стінку, так як при стельовому монтажі ця опція недоступна.

Автоматична система управління доступна завдяки таймеру Т. Представлений таймер вбудованого типу допомагає пристрою здійснювати роботу протягом 2-30 хвилин після того, як обладнання було призупинено за допомогою вимикача освітлення.

Крім того, весь модельний ряд має вбудований датчик вологості: якщо показники вологості в закритому приміщенні перевищують встановлену норму 60-90%, тоді пристрій автоматично включається і буде функціонувати до того моменту, коли рівень вологості не опуститися.

ВЕНТС Д особливості монтажу і пристрій розроблений таким чином

Продумана конструкція осьового пристрої ВЕНТС Д влаштована таким чином, що процес монтажу не займе багато часу.

Установка вентиляційного обладнання проходить таким чином:

  • Установка вентилятора здійснюється в підготовлений отвір шахти.
  • Кріплення конструкції здійснюється до стіни за допомогою відповідних шурупів.
  • Є можливість виконати стельовий монтаж.
  • Якщо вентиляційна шахта відрізняється віддаленим розташуванням, як варіант - використовуємо гнучкі повітроводи. Фіксація воздуховода до вихідного фланця відбувається за рахунок хомута.
  • Щоб виконати підключення пристрою з руховою системою незначного напруги 12 В до стандартної мережі 220 В / 50 Гц, буде потрібно додатково застосувати понижуючий трансформатор.

Конструкція вентилятора представлена ​​досить тонкої лицьовою панеллю, товщина якої становить 6,5 мм. Розробники приділили особливу увагу зовнішньому вигляду обладнання, вибравши сучасний і оригінальний корпус. Для виготовлення корпусних частини був використаний якісний матеріал - міцний АБС пластик. Такий матеріал має всі необхідні технічні властивості, що дозволяють йому залишатися стійким до ультрафіолетового випромінювання, а також іншому негативному впливу ззовні.

Останні відгуки в категорії "Побутові вентилятори серія ВЕНТС Д"


  • У цій категорії немає відгуків