[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС Ейс / Бейс

Особливий мікроклімат ванної кімнати вимагає установки додаткової техніки, яка допоможе впоратися з підвищеним рівнем вологості і сторонніми запахами. У цьому вам допоможе спеціальний вентилятор, який видалить зайву вологість. Якщо цього не зробити, то надмірне скупчення вологи призведе до того, що буде псуватися обробка приміщення, сантехніка або техніка, що стоїть у ванній.

Переваги установки зворотного вентилятора у ванну

У ванній кімнаті не обійтися без вентилятора, адже ті вентиляційні отвори, які передбачені тут при будівництві будинку, часто не справляються зі своїм завданням. Саме тому установка вентилятора - необхідність.

Не останню роль відіграє і зовнішній вигляд такого пристрою. Воно не повинно порушувати гармонію інтер'єру. Вентилятор з декоративною зовнішньою панеллю відмінно впишеться в будь-який дизайн ванної кімнати. Крім цього, він виконає та такі важливі функції:

  1. Видалення неприємного запаху, що особливо важливо, якщо санвузол - суміщений.
  2. Видалення зайвої вологості.
  3. Запобігання появи грибка і цвілі.
  4. Підтримання комфортної температури.

Таким чином, декоративний вентилятор в ванну допоможе підтримувати в ній нормальний мікроклімат. А це - запорука не тільки вашого комфорту, але й схоронності обробки, меблів, техніки.

Особливості декоративних вентиляторів в ванну

Вентилятори для ванних кімнат зазвичай мають невелику продуктивність, адже розраховані на приміщення з малою площею. Матеріалом для корпуса служить міцний пластик, що не сколюється і не тріскається, не змінює свого кольору. Корпус вологозахищений - це особливо важливо для вибору вентилятора, адже він буде перебувати в приміщенні з підвищеною вологістю.

Важливо і наявність зворотного клапана. Він не дасть повітрю з вентиляційної шахти потрапляти назад в приміщення. Це може привести до тепловтрат і появи неприємного запаху. Зворотний клапан буває пелюсткової або мембранного типу, є і клапан-метелик.

Вентилятори встановлюються горизонтально або вертикально. Працюють вони з мінімальним рівнем шуму, що досягається за рахунок продуманої конструкції. Таким чином, працює вентилятор не буде заважати вам. Даний фактор особливо важливий для невеликих квартир або тих, де через особливості конструкцій стін хороша чутність.

Переваги декоративних вентиляторів в ванну і в тому, що вони мають компактні розміри, не вимагають частого технічного обслуговування, розраховані на тривалу багаторічну роботу.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС Ейс / Бейс"


  • У цій категорії немає відгуків