vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Витро

Серія ВЕНТС Вітро - пропонує сучасні вентилятори, передня панель яких виконана зі скла. Такі пристрої мають високу продуктивність - до 358 м3 / год (кожна модель має певні робочі показники). Передня панель відрізняється всілякими малюнками, що допоможе підібрати найбільш вдале рішення для того чи іншого інтер'єру.

Сучасне пристрій є незамінним в умовах постійної або тимчасової вентиляції в приміщеннях, де висока вологість - ванна кімната, санвузол, кухня та інші побутові приміщення.

Корпус і крильчатка виготовлена ​​з АБС пластика. Такий матеріал відрізняється стійкістю до негативного впливу ультрафіолетових променів, а також до різних механічних пошкоджень. В результаті, конструкція протягом довгого часу не втрачає свій зовнішній вигляд.

Конструктивні особливості крильчатки позитивно позначаються на ефективності роботи і терміни експлуатації пристрою в цілому. Крім того, дане обладнання належить до класу пристроїв, що мають високий ступінь захисту від вологи IP 24.

Тривала робота пристрою - заслуга потужного мотора з захистом від перегріву і мінімальним споживанням електроенергії.

🌀 Просте управління і швидкий монтаж

Установка вентилятора відбувається в попередньо підготовлений вентиляційний отвір. Якщо даний отвір має незручне або віддалене розташування, тоді необхідно скористатися додатковою допомогою гнучких повітропроводів. Під час під'єднання повітропроводів до вихідного фланця, буде потрібно застосування хомутів.

🌀 Особливості управління пристроєм:

1. Ручний тип управління має на увазі кілька можливих варіантів:

  • Використання звичайного кімнатного вимикача, який не передбачений в наборі.
  • Регулювання швидкості здійснюється за рахунок тиристорного регулятора. Можливий процес підключення відразу декількох пристроїв до одного регулюючого приладу.

2. Автоматичний тип управління має на увазі застосування електронного блоку БУ-1-60, який необхідно купувати окремо.

Продумана конструкція вентилятора дозволяє виконувати його кріплення до стіни з використанням набору шурупів.

Щоб виконати підключення вентилятора, укомплектованого двигуном низької напруги (12В), до стандартної мережі 220В - потрібно використовувати понижуючий трансформатор.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Витро"


  • У цій категорії немає відгуків