[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Витро

Серія ВЕНТС Вітро - пропонує сучасні вентилятори, передня панель яких виконана зі скла. Такі пристрої мають високу продуктивність - до 358 м3 / год (кожна модель має певні робочі показники). Передня панель відрізняється всілякими малюнками, що допоможе підібрати найбільш вдале рішення для того чи іншого інтер'єру.

Сучасне пристрій є незамінним в умовах постійної або тимчасової вентиляції в приміщеннях, де висока вологість - ванна кімната, санвузол, кухня та інші побутові приміщення.

Корпус і крильчатка виготовлена ​​з АБС пластика. Такий матеріал відрізняється стійкістю до негативного впливу ультрафіолетових променів, а також до різних механічних пошкоджень. В результаті, конструкція протягом довгого часу не втрачає свій зовнішній вигляд.

Конструктивні особливості крильчатки позитивно позначаються на ефективності роботи і терміни експлуатації пристрою в цілому. Крім того, дане обладнання належить до класу пристроїв, що мають високий ступінь захисту від вологи IP 24.

Тривала робота пристрою - заслуга потужного мотора з захистом від перегріву і мінімальним споживанням електроенергії.

Просте управління і швидкий монтаж

Установка вентилятора відбувається в попередньо підготовлений вентиляційний отвір. Якщо даний отвір має незручне або віддалене розташування, тоді необхідно скористатися додатковою допомогою гнучких повітропроводів. Під час під'єднання повітропроводів до вихідного фланця, буде потрібно застосування хомутів.

Особливості управління пристроєм:

1. Ручний тип управління має на увазі кілька можливих варіантів:

  • Використання звичайного кімнатного вимикача, який не передбачений в наборі.
  • Регулювання швидкості здійснюється за рахунок тиристорного регулятора. Можливий процес підключення відразу декількох пристроїв до одного регулюючого приладу.

2. Автоматичний тип управління має на увазі застосування електронного блоку БУ-1-60, який необхідно купувати окремо.

Продумана конструкція вентилятора дозволяє виконувати його кріплення до стіни з використанням набору шурупів.

Щоб виконати підключення вентилятора, укомплектованого двигуном низької напруги (12В), до стандартної мережі 220В - потрібно використовувати понижуючий трансформатор.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Витро"


  • У цій категорії немає відгуків