[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Вэйв

Серія осьових пристроїв ВЕНТС Вейв призначена для установки в приміщеннях, де відзначають різкі перепади рівня вологості: ванна кімната, кухня або санвузли. Продуктивність цих моделей становить до 85 м3 / год. Крім того, таке обладнання доцільно використовувати для побутових приміщень, до яких пред'являються високі вимоги до рівня шуму.

Переваги конструкції всього модельного ряду:

  • У процесі створення корпусних частини і крильчатки був використаний міцний і надійний матеріал - АБС ​​пластик. Характерна особливість цього матеріалу полягає в можливості впоратися з негативним впливом ультрафіолетових променів.
  • Крильчатка має аеродинамічну форму, що забезпечує високі показники продуктивності двигуна і його безшумну роботу протягом довгого часу.
  • Пристрій укомплектовано зворотним клапаном, що забезпечує запобігання зворотних повітряних потоків і втрати тепла з приміщень, коли вентилятор знаходиться в неробочому стані.
  • Вихідний патрубок доповнений випрямлячами повітряних потоків, що позитивно позначається на відсутності турбулентності.

В результаті активної експлуатації вентиляційного обладнання збільшується натиск повітря і знижується рівень шуму від роботи мотора.

Особливості експлуатації сучасних вентиляторів

Щоб збільшити продуктивну роботу всього пристрою, виробник використовував якісний і потужний двигун, який має мінімальні показники енергоспоживання. Таким чином, вдається економити витрати електричної енергії в процесі безперервної роботи вентилятора.

Використання високоякісної мастила для підшипників гарантує тривалий термін служби всього устаткування і виключає обов'язкове технічне обслуговування двигуна. Додатково мотор має високий ступінь захисту від перегріву.

Особливості вентиляторів серії ВЕНТС Вейв:

  • Можливість вибрати зручний спосіб управління: ручне або автоматичне.
  • Простий і зрозумілий процес монтажу у вентиляційну шахту.
  • Пристрій може фіксуватися в стіні або в стелі із застосуванням набору шурупів.
  • З'єднання з гнучкими або пластиковими повітроводами діаметром 100 мм.
  • Наявність вбудованих таймерів і датчиків вологості.

Величезна кількість модифікацій дозволяє підібрати відмінне рішення для створення оптимального мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Вэйв"


  • У цій категорії немає відгуків