[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Домино

Серія декоративних вентиляторів ВЕНТС Доміно відрізняється високими показниками продуктивності - до 310 м3 / год.

Представлена ​​конструкція використовується для регулярної або тимчасової вентиляції закритих приміщень, де відзначають постійне підвищення рівня вологості. Установка устаткування на увазі використання гнучких або пластикових повітроводів розміром 100, 125 або 150 мм. Крім того, монтаж вентилятора можливий в попередньо підготовлений проріз вентиляційної шахти.

Особливості двигуна і конструкції:

 • Крильчатка разом з корпусних частиною виконані з міцного АБС пластика. Вибір цього матеріалу обумовлюється тим, що він стійкий до негативного впливу ультрафіолетових променів.
 • Передня частина панелі виконана з різнокольорового оргскла, представленого у всіляких колірних комбінаціях (поєднання червоного, білого і чорного відтінків).
 • Високий ступінь захисту від вологи - IP 34.
 • Використання потужного мотора, який характеризується мінімальним споживанням електроенергії і має захист від перегріву.

Тривалий термін експлуатації всього пристрою, а також продуктивну роботу всієї рухової системи забезпечує правильна конструкція крильчатки.

Особливості установки і управління вентилятором

Управління пристроєм може бути двох видів: ручне і автоматичне. В процесі ручного управління виробник рекомендує використовувати кімнатний або шнурковий вимикач. За контроль швидкісного режиму відповідає тиристорний регулятор.

У випадку з автоматичним управлінням, необхідно окремо придбати електронний блок БУ-1-60. Додатково управління здійснюється за рахунок таймера і датчика вологості, які допоможуть підтримувати в приміщенні оптимальний мікроклімат.

Проведення монтажних робіт:

 • Установка пристрою здійснюється у вентиляційну шахту. Виходячи з її конкретного місця розташування, можна скористатися гнучкими повітроводами. В процесі приєднання вихідного фланця і воздуховода рекомендується скористатися хомутами.
 • Кріплення до стіни передбачає наявність набору шурупів.
 • Можливий стельовий монтаж. Однак в такому випадку неможливе застосування шнурковим вимикача.

Виробник пропонує виконати процес підключення вентилятора з двигуном низької напруги 12 В. Для цього потрібно застосувати понижуючий трансформатор.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Домино"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Іван

  Товар перевірений, якість та дизайн на вищому рівні
  ВЕНТС 150 Домино 1 турбо

 • Валерий

  Брал под соответствующий декор, покупкой доволен
  ВЕНТС 100 Домино 1