[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Модерн

Осьові моделі ВЕНТС Модерн - декоративні пристрої, доповнені зовнішньої панеллю плоскої форми. Така поверхня представлена ​​з різними малюнками і виготовлена ​​з оргскла. Продуктивність обладнання становить до 310 м3 / год.

Представлені моделі є незамінними для установки в санвузлах, душових кімнатах, кухонних приміщеннях, де відзначають постійні зміни рівня вологості і різкі перепади температур.

Особливості рухової системи:

  • Виробник вибрав надійний і потужний двигун, який дозволяє економити електроенергію навіть в умовах безперервної експлуатації.
  • Використання необхідної кількості мастила для підшипників гарантує тривалу роботу і виключає необхідність постійного технічного обслуговування.
  • Додатково двигун має захист від перегріву.

Пристрій використовується для установки із застосуванням гнучких або пластикових повітроводів розміром 100, 125 і 150 мм.

Крильчатка і корпус виготовлені з пластику, який захищає всі внутрішні деталі від негативного впливу ультрафіолетових променів і інших зовнішніх факторів.

Переваги управління вентилятором ВЕНТС Модерн

Простий спосіб управління - ще одна важлива перевага представленої серії. Як правило, виділяють кілька варіантів управління: ручне і автоматичне.

Особливості ручного управління:

  • Використовується кімнатний вимикач освітлення, який не передбачений в наборі.
  • Управління здійснюється за допомогою шнурковим вимикача. Однак такий варіант неможливий в разі стельового монтажу.
  • Щоб відрегулювати і повністю контролювати швидкість роботи вентилятора, потрібно скористатися тиристорним регулятором. Виробник зазначає можливе підключення відразу декількох вентиляторів до одного контролюючому приладу.

Особливості автоматичного управління:

  • Застосування потужного електронного блоку БУ-1-60, який необхідно придбати окремо від вентилятора.
  • Використання вбудованого таймера, який дозволяє налаштувати необхідний час роботи - від 2 до 30 хвилин. Таким чином, після зупинки пристрою вимикачем, воно продовжить свою роботу протягом встановленого часу.

Застосування вбудованого датчика вологості. Коли вологість підвищується до позначки в 60-90%, вентилятор автоматично включається і працює до тих пір, поки рівень вологості не прийде в норму.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Модерн"


  • У цій категорії немає відгуків