vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторы ВЕНТС ПФ (для санузла и ванной комнаты)

Популярна серія ВЕНТС ПФ - сучасне витяжний обладнання, яке відрізняється високими показниками продуктивності (до 342 м3 / ч).

Представлені конструкції розраховані для установки в побутових приміщеннях, в яких зазначають перепади рівня вологості. У список таких приміщень прийнято включати ванні кімнати та санвузли, кухні, а також інші типи приміщень.

Виробник передбачив кілька варіантів установки даних пристроїв:

  • монтаж в отвори вентиляційних шахт;
  • з'єднання з повітроводами розміром 100, 125 і 150 мм.

В результаті правильної організації вентиляційної системи здійснюється переміщення малої і середньої величини повітряних потоків. За рахунок такого налагодженого принципу роботи вдається створити ідеальний мікроклімат абсолютно в будь-якому приміщенні, незалежно від початкового рівня вологості.

Устаткування доповнено якісної і сучасної руховою системою, яка характеризується низьким енергоспоживанням. Наявність спеціального захисту від перегріву двигуна сприяє тому, що вентилятор можна застосовувати протягом довгого часу без перерви.

🌀 Управління та монтаж пристрою

Управління вентиляційним обладнанням може бути двох типів:

  • Ручне. В такому випадку, управління відбувається за допомогою кімнатного вимикача освітлення. При цьому регулювати швидкість рекомендується за рахунок тиристорного регулятора. Є можливість одночасного підключення моделей до одного регулюючого приладу.
  • Автоматичне. Такий варіант має на увазі додаткове застосування електронного блоку БУ-1-60, що відповідає за процес управління.

Монтаж пристрою здійснюється в отвір вентиляційної шахти. В умовах віддаленого або незручне розташування даного отвору, доцільно використовувати повітроводи гнучкого типу. В процесі приєднання воздуховода до вихідного фланця потрібно застосовувати хомути.

Кріплення вентилятора може відбуватися в двох можливих варіантах: на стіну або на стелю з використання шурупів. Незалежно від того, який саме варіант буде обраний, продуктивність обладнання зберігається на високому рівні.

Щоб зробити підключення пристрою, укомплектованого двигуном низької напруги 12В до мережі 220В / 50 Гц, буде потрібно придбати понижуючий трансформатор. Головна особливість сучасного обладнання полягає в простому способі установки.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторы ВЕНТС ПФ (для санузла и ванной комнаты)"


  • У цій категорії немає відгуків