[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторы ВЕНТС ПФ (для санузла и ванной комнаты)

Популярна серія ВЕНТС ПФ - сучасне витяжний обладнання, яке відрізняється високими показниками продуктивності (до 342 м3 / ч).

Представлені конструкції розраховані для установки в побутових приміщеннях, в яких зазначають перепади рівня вологості. У список таких приміщень прийнято включати ванні кімнати та санвузли, кухні, а також інші типи приміщень.

Виробник передбачив кілька варіантів установки даних пристроїв:

  • монтаж в отвори вентиляційних шахт;
  • з'єднання з повітроводами розміром 100, 125 і 150 мм.

В результаті правильної організації вентиляційної системи здійснюється переміщення малої і середньої величини повітряних потоків. За рахунок такого налагодженого принципу роботи вдається створити ідеальний мікроклімат абсолютно в будь-якому приміщенні, незалежно від початкового рівня вологості.

Устаткування доповнено якісної і сучасної руховою системою, яка характеризується низьким енергоспоживанням. Наявність спеціального захисту від перегріву двигуна сприяє тому, що вентилятор можна застосовувати протягом довгого часу без перерви.

Управління та монтаж пристрою

Управління вентиляційним обладнанням може бути двох типів:

  • Ручне. В такому випадку, управління відбувається за допомогою кімнатного вимикача освітлення. При цьому регулювати швидкість рекомендується за рахунок тиристорного регулятора. Є можливість одночасного підключення моделей до одного регулюючого приладу.
  • Автоматичне. Такий варіант має на увазі додаткове застосування електронного блоку БУ-1-60, що відповідає за процес управління.

Монтаж пристрою здійснюється в отвір вентиляційної шахти. В умовах віддаленого або незручне розташування даного отвору, доцільно використовувати повітроводи гнучкого типу. В процесі приєднання воздуховода до вихідного фланця потрібно застосовувати хомути.

Кріплення вентилятора може відбуватися в двох можливих варіантах: на стіну або на стелю з використання шурупів. Незалежно від того, який саме варіант буде обраний, продуктивність обладнання зберігається на високому рівні.

Щоб зробити підключення пристрою, укомплектованого двигуном низької напруги 12В до мережі 220В / 50 Гц, буде потрібно придбати понижуючий трансформатор. Головна особливість сучасного обладнання полягає в простому способі установки.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторы ВЕНТС ПФ (для санузла и ванной комнаты)"


  • У цій категорії немає відгуків