[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Витро стар

Серія осьових вентиляторів пристроїв ВЕНТС вітро старий - це сучасне обладнання, доповненої стильною передньою панеллю, виконаної із спеціального оргскла. Продуктивність таких моделей складає до 358 м3 / год. Важливим доповненням таких вентиляторів є наявність вбудованого підсвічування за рахунок світлодіодних ламп. Декоративні пристрої характеризуються різними варіантами малюнків передній панелі.

Основні характеристики конструкції вентилятора:

  • У корпусних частини є вмонтована світлодіодна лампа на 2 Вт, що виконує роль декоративного підсвічування.
  • Корпус і крильчатка виготовлені з пластику - міцний АБС пластик, який стійкий до негативного впливу УФ-променів.
  • Ступінь захисту від вологи - IP 24.
  • Ефективна робота вентилятора і продуктивна експлуатація мотора - заслуга правильної конструкції крильчатки.

Представлене пристрій призначений для установки в отвори вентиляційних шахт, а також активно застосовуються для приєднання до повітропроводів (пластиковим або гнучким) з розміром 100, 125 і 150 мм.

Технічні особливості управління та установки

Застосування гнучких повітропроводів здійснюється в тому випадку, якщо вентиляційна шахта має незручне або віддалене розташування. В такому випадку, під'єднання повітропроводів до фланця відбувається за рахунок хомута. Кріплення до стіни має на увазі використання шурупів.

Управління пристроєм:

  • Автоматичний тип управління. Можливе застосування спеціального електронного блоку БУ-1-60, який необхідно придбати окремо від вентилятора.
  • При автоматичному управлінні доцільно використовувати вбудований таймер або датчик вологості.
  • В процесі ручного управління вентилятором необхідно застосувати тиристорний регулятор для контролю швидкості, а також кімнатний вимикач, який відповідає за моментальне відключення обладнання.

Наявність світлодіодного підсвічування має на увазі кілька способів роботи моделі: одночасне включення пристрою разом з підсвічуванням або включення пристрою окремо від підсвічування.

Використання вентиляторів з мотором низького тиску 12В до мережі 220В на увазі застосування понижувального трансформатора для продуктивної роботи всього обладнання. Щоб вентилятор міг функціонувати протягом довгого часу без перерви, виробник доповнив його потужним двигуном із захистом від перегріву.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Витро стар"


  • У цій категорії немає відгуків