[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Флип

Якісна витяжна вентиляція має на увазі застосування пристроїв серії ВЕНТС Фліп, які мають показники продуктивності до 85 м3 / год.

Установка вентилятора відбувається в отвір вентиляційної шахти. Якщо даний отвір знаходиться дуже далеко або має незручну конструкцію, тоді можна скористатися гнучкими повітроводами, діаметр яких 100 мм. Під час під'єднання повітропроводів до вихідного фланця доцільно використовувати спеціальні хомути.

Якщо мова йде про монтаж в стіну, тога можна скористатися комплектом шурупів. Також, є можливість установки в стелю. Незалежно від того, який саме варіант монтажу користувач вибере, показники продуктивності залишаються незмінними.

Рухова система пристрою:

  • Використання сучасного мотора, який має мінімальні показники споживання електроенергії.
  • Всі підшипники доповнені необхідною кількістю змащуючого кошти, що виключає можливість регулярного технічного обслуговування вентилятора. Мастила досить для тривалої і безперервної експлуатації вентилятора.
  • Додатково мотор обладнаний захистом від перегріву.

Управління пристроєм

Сучасна серія ВЕНТС Фліп має на увазі два можливих варіанти управління: автоматичний і ручний. Кожен з представлених способів відрізняється деякими особливостями.

Ручне управління ділиться на такі види:

  • Включення вентилятора за допомогою кімнатного вимикача освітлення, який не входить в комплект.
  • Управління за допомогою вимикача шнурковим типу «В». Такий спосіб не підходить для стельового монтажу.

Автоматичне управління буває наступних видів:

  • Використання сучасного електронного блоку БУ-1-60, який необхідно придбати окремо.
  • Використання моделей з вбудованим таймером «Т». В результаті, пристрій може функціонувати протягом 2-30 хвилин після вимкнення двигуна за допомогою кімнатного вимикача.
  • Використання таймера «Т1». В процесі застосування зовнішнього вимикача активізується таймер затримки роботи мотора - від 10 секунд до 2 хвилин максимум.
  • Вбудований датчик вологості і таймера «ТН». У разі збільшення рівня вологості до 60-90%, вентилятор автоматично включається і працює до того моменту, поки рівень не нормалізується. Після цього, пристрій працює протягом часу, який встановлено на таймері.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Флип"


  • У цій категорії немає відгуків