[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС К1 - вентиляторы для санузлов и туалета

Для витяжної системи вентиляції доцільно використовувати спеціальний пристрій ВЕНТС К1 - це вентилятор від українського виробника. Сучасна серія відрізняється різними варіантами монтажу з розмірами повітропроводів 100 і 125 мм. Показники продуктивності також варіюються в залежності від певної моделі - не перевищують позначку 226 м3 / год.

Монтаж даної конструкції здійснюється в кілька етапів:

  • Установка устаткування відбувається в отворі вентиляційної шахти.
  • Кріплення здійснюється до стіни за допомогою шурупів або до стелі. Незалежно від обраного методу фіксації користувач не втрачає показники продуктивності, які залишаються колишніми.
  • Перш ніж виконати підключення пристрою з двигуном невеликого напруги (близько 12 В) до стандартної мережі 220 В / 50 Гц, потрібно скористатися додатковою покупкою і установкою понижуючого трансформатора.
  • Якщо отвори шахт знаходяться занадто далеко, тоді варто відмовитися від пластикових повітроводів на користь гнучким, здатним встановлюватися під різними кутами. Подальший процес приєднання відбувається за рахунок хомута.

Класична форма конструкції і нейтральна колірна палітра - можливість з легкістю встановити вентилятор в будь-яке приміщення, незалежно від інтер'єру.

Особливості застосування та переваги конструкції

Однією з головних особливостей серії ВЕНТС К1 є сучасна конструкція. Така характеристика безпосередньо залежить від застосування якісних і надійних матеріалів. Наприклад, для виготовлення корпусу і крильчатки був використаний АБС пластик - цей матеріал стійко переносить негативний вплив зовнішніх факторів і навіть ультрафіолетові промені.

Застосування моделі:

  • Більшість побутових приміщень потребують постійної або змінної витяжної вентиляції. Особливо, якщо мова йде про кухонних приміщеннях, ванних кімнатах і інших ділянках, де відзначають регулярне або тимчасова зміна показників вологості.
  • Вентилятор використовується для установки в отвори вентиляційних шахт або ж для з'єднання з повітроводами.

Конструкція має високу ступінь захисту від вологи - IP 34. Крім того, виробник передбачив наявність спеціальної сітки для захисту пристрою від дрібних комах. Таким чином, вся електроніка надійно захищена від вологи, що позитивно позначається на її продуктивності в цілому.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС К1 - вентиляторы для санузлов и туалета"


  • У цій категорії немає відгуків