[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятори ВЕНТС Сілента М для санвузла

Сучасний вентилятор ВЕНТС Сілента М осьового типу використовується в умовах ефективної вентиляції, з показниками працездатності до 242 м3 / год. В результаті, пристрій прийнято встановлювати і активно використовувати в якості регулярної / змінною вентиляційної системи для санвузлів, ванних кімнат, кухонь і в інших приміщеннях побутового типу, де необхідно боротися з вологою.

Крім того, таке обладнання вкрай необхідне для приміщень, де важливо дотримувати встановлених умов до шумоізоляції. Такі моделі призначені для успішної установки в шахти або конструкції з облаштованими воздуховодами (конструкції з розміром 100, 125 і 150 мм).

Виробник звернув особливу увагу на стильний дизайн всієї корпусних частини. В результаті цього, корпус і крильчатка в цілому виготовлені з надійного АБС пластика, який стійкий до негативного впливу ультрафіолету.

Продумана основа крильчатки сприяє активному збільшенню рівня ефективності і роботи рухової системи, а також термін експлуатації всього обладнання в цілому.

Двигун і особливості управління пристроєм

У конструкції ВЕНТС Сілента М передбачена спеціальна захисна сітка від можливого попадання комах. Таким чином, спрощується процес регулярного чищення пристрою.

Основні характеристики двигуна:

 • Двигун укомплектований захистом від можливого перегріву в процесі експлуатації.
 • Устаткування може використовуватися в умовах безперервної роботи і не потребує регулярного технічного обслуговування.
 • Система відрізняється мінімальними показниками споживання електроенергії - 7 Вт для діаметра 100 мм.

Управління обладнанням здійснюється за рахунок кімнатного вимикача освітлення (даний компонент не входить в набір). Щоб відрегулювати швидкість потрібно відповідний тиристорний регулятор.

Підключення вентиляторів можна здійснювати відразу по кілька штук до одного обраного регулюючого пристрою. Проста і зрозуміла система підключення допоможе користувачеві швидко розібратися з особливостями експлуатації техніки в цілому.

Корпусні частина відрізняється стильним дизайном, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. В результаті, виробляти установку можна в різних типах приміщень - як на стіні, так і на стелі, не втрачаючи показники продуктивності.

Останні відгуки в категорії "Вентилятори ВЕНТС Сілента М для санвузла"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Богдан

  Нешумный, мощности хватает
  ВЕНТС 100 Силента-М КЛ

 • Георгий

  Гарний вентилятор, дуже задоволений
  ВЕНТС 150 Силента-МТ

 • Роман

  Хорошая покупка, спасибо
  ВЕНТС 150 Силента-МТН

 • Денис

  Проконсультировали по всем вопросам. Спасибо большое
  ВЕНТС 100 Силента-МВ Л

 • Илья

  Работает почти год, нареканий нет, очень доволен
  ВЕНТС 125 Силента-МТ