Вентилятори ВЕНТС М (для санвузла та ванної кімнати)
Для витяжної вентиляції прийнято використовувати пристрої ВЕНТС М. Величезний модельний ряд пропонує користувачам великий вибір пристроїв з показниками продуктивності - до 345 м3 / год .;
Таке обладнання здатне забезпечувати регулярну або періодичність вентиляцію для багатьох побутових приміщень, в тому числі і для ванних кімнат, кухонь, санвузлів, де відзначають зміни показників вологості.
Вентилятор використовують для установки в вентиляційні шахти або для з'єднання з повітроводами 100, 125 і 150 мм. В процесі експлуатації представленого обладнання здійснюється переміщення невеликих повітряних потоків при незначному опорі системи.
При створенні сучасного дизайну розробники приділили особливу увагу корпусних частини всієї конструкції. Крильчатка і корпус були виконані із застосуванням міцного АБС пластика. Застосування такого матеріалу обумовлюється його експлуатаційними властивостями, що дозволяє надійно оберігати конструкцію від негативного впливу ультрафіолету та інших зовнішніх факторів.
Монтажні і експлуатаційні можливості
В якості двигуна виробник використовував надійну систему, яка характеризується мінімальною витратою електроенергії. Щоб продовжити експлуатаційний термін обладнання, розробники використовували захист від перегріву (це особливо важливо в процесі тривалої експлуатації пристрою). Крім того, вентилятор спеціально розроблений для безперервної роботи і не потребує обслуговування.
Особливості установки:
- Установка здійснюється в отвір вентиляційної шахти. Як варіант, обладнання монтують в стельову частину з подальшим підключенням до повітропроводу.
- Якщо шахта знаходиться досить далеко від вентиляційної системи, тоді доцільно скористатися гнучкими повітроводами. Процес приєднання необхідно проводити за рахунок хомута.
- Кріплення до стіни відбувається за рахунок шурупів.
Коли необхідно виконати підключення вентилятора, укомплектованого двигуном з низькою напругою (12 В), до стандартної мережі 220 В / 50 Гц - використовується спеціальний понижуючий трансформатор.
Конструкційні особливості крильчатки дозволяють в кілька разів збільшити ступінь ефективності пристрою і термін експлуатації рухової системи. Ступінь захисту сучасного обладнання складає IP 34.