[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вытяжные вентиляторы Helios

Витяжні вентилятори Helios - це німецька якість, ефективність і продуктивність. Таке обладнання користується популярністю у покупців по всьому світу. При цьому, обладнання має прийнятну ціну, яка поєднується з продуманими технічними характеристиками. Компанія ВЕНТ АЛЬЯНС пропонує таке обладнання за прийнятною вартістю з доставкою до вашого міста. Ми гарантуємо оригінальність обладнання і його повну відповідність характеристикам, які заявлені на сайті.

Вентилятори Helios: особливості та переваги

Вентилятори Helios поділяють на кілька класів - MiniVent M1, HelioVent і DX. Справжнім лідером продажів є перший з них - це міні-модель, яку використовують, щоб посилити потужність вже наявної і працює вентиляційної системи.

Вентилятори Helios встановлюються безпосередньо до вентиляційного отвору. Конструкція являє собою порожнистий циліндр, в якому встановлений електричний двигун. Лопаті закріплені з зовнішньої частини. Осьові вентилятори Helios видають рівень шуму в 39 дБ. Навколо двигуна знаходяться гумові прокладки, покликані гасити шум під час роботи, поглинати вібрацію. Потік повітря регулюється за допомогою спеціального клапана.

Повітря всередину вентилятора проникає по периметру. З боку приміщення лицьова панель залишається повністю закритою. Решітка має обтічною формою. Щиток з гладкою поверхнею легко чистити. Таким чином, вентилятор зберігає первозданний зовнішній вигляд на довгі роки.

Для вибору найбільш підходящого пристрою необхідно враховувати такі характеристики - рівень шуму, продуктивність, економічність споживання електроенергії, комфорт при експлуатації. Розглянемо це детальніше:

  1. Продуктивність - для цього підбирайте вентилятор, виходячи з планування і площі приміщення. Також вибір залежить від призначення кімнати - буде це кухня в звичайній квартирі або, наприклад, в популярному ресторані. Пам'ятайте, що чим більше швидкість роботи пристрою, тим гучнішим буде його робота.
  2. Рівень шуму - в модельному ряді Helios є вентилятори, які працюють практично безшумно. Так, цей показник не перевищує 25 дБ. На відстані приблизно 1-2 метри їх роботу не буде чутно. Це можливо завдяки якісним підшипників - такий механізм не потребує мастилі.
  3. Економне споживання електроенергії - завдяки продуманій конструкції, вентилятори Helios споживають малу кількість енергії. Можна також встановлювати відповідну швидкість, знизивши її, якщо немає необхідності в більш потужній роботі. Також вентилятори обладнані датчиками вологості.
  4. Комфорт експлуатації - в асортименті Helios є вентилятори з таймером, який включить або вимкне пристрій. Таким чином, воно почне і закінчить роботу саме тоді, коли це необхідно.

Вентилятори бренду Helios - це якісна кліматична техніка, яка прослужить вам довгі роки, не вимагаючи частого ремонту або складного технічного обслуговування.

Як замовити витяжні вентилятори Helios?

Щоб придбати вентилятори Helios, вам потрібно вибрати відповідну модель в каталозі, натиснути кнопку «купити» поруч з нею. У формі замовлення вкажіть варіант оплати і спосіб доставки. Якщо з'явилися питання по товару або складності з оформленням замовлення, звертайтеся до наших консультантів. Зробити це можна в телефонному режимі або за допомогою чату прямо на сайті.

Наші переваги:

  • Прийнятні ціни.
  • Досвідчені консультанти і кваліфікована допомога у виборі.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.

Ми гарантуємо, що обладнання, представлене у нас на сайті, відрізняється оригінальністю і високою якістю. Кожен вентилятор має всі необхідні сертифікати, а також гарантію. У комплекті йде докладна інструкція з експлуатації та монтажу.

Останні відгуки в категорії "Вытяжные вентиляторы Helios"


  • У цій категорії немає відгуків