vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

BLAUBERG Sileo

Популярна серія Blauberg Sileo призначена для якісної витяжної вентиляції, створюючи максимальний комфорт в будь-якому з приміщень. Такі моделі відрізняються високою продуктивністю, показники якої досягають - 375 м3 / год.

У список додаткових опцій побутових вентиляторів входить:

 • Наявність вбудованого таймера. Представлений таймер має широкий діапазон затримки вимкнення, який варіюється від 2 до 30 хвилин. В результаті, після зупинки обладнання шнурковим вимикачем, вентилятор ще продовжує працювати певний час.
 • Використання вбудованого датчика вологості, що допоможе користувачеві завжди контролювати рівень вологості в будь-якій кімнаті. Діапазон рівня вологи варіюється від 60 до 90%. Як тільки рівень перевищує зазначену норму, вентиляторное пристрій автоматично включається.
 • Вбудований датчик руху. Зона дії такого датчика становить від 1 до 4 м, а кут огляду до 100 градусів. В результаті, як тільки датчик ловить найменший рух у зазначеному діапазоні вентилятор включається в роботу.

Показники споживаної потужності обладнання варіюються з урахуванням обраної моделі - від 7,5 Вт і більше. При цьому рівень шуму становить від 25 дБ.

🌀 Характерні особливості вентилятора Блауберг силі

Витяжні вентилятори відносяться до категорії безшумних пристроїв, завдяки чому помітно розширюється їх сфера експлуатації.

Серед головних особливостей даної серії прийнято відзначити:

 • Наявність відповідної аеродинамічної форми крильчатки змішаного типу. Завдяки такій конструкції розробникам вдалося забезпечити величезний витрата повітря при мінімальному рівні шуму.
 • Корпусні частину разом з крильчаткою виконані з міцного і надійного матеріалу - АБС ​​пластик, який стійкий до ультрафіолетових променів і іншим негативним факторам ззовні.
 • Для запобігання зворотному потоку повітря вентилятор доповнений зворотним клапаном.
 • Конструкція має високий рівень захисту від води IP45, що дозволяє встановлювати вентилятор в санвузлах або ванних кімнатах.
 • Двигун монтується на відповідних демпферах, які здатні повністю гасити будь-які вібрації в процесі роботи пристрою.

У вихідному патрубку пристрою виробник використовував випрямлячі потоків повітря, за допомогою яких вдалося знизити турбулентність, зменшити шум і підвищити напір повітря.

Останні відгуки в категорії "BLAUBERG Sileo"


 • У цій категорії немає відгуків
 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Спасибо, за отзыв. Мы работаем для Вас.
  BLAUBERG Sileo 125

 • Ксения

  Отличный вентилятор, удаляет все запахи и влагу, не шумный, отработал больше 6 лет. Рекомендую)
  BLAUBERG Sileo 125