[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

BLAUBERG Sileo

Популярна серія Blauberg Sileo призначена для якісної витяжної вентиляції, створюючи максимальний комфорт в будь-якому з приміщень. Такі моделі відрізняються високою продуктивністю, показники якої досягають - 375 м3 / год.

У список додаткових опцій побутових вентиляторів входить:

 • Наявність вбудованого таймера. Представлений таймер має широкий діапазон затримки вимкнення, який варіюється від 2 до 30 хвилин. В результаті, після зупинки обладнання шнурковим вимикачем, вентилятор ще продовжує працювати певний час.
 • Використання вбудованого датчика вологості, що допоможе користувачеві завжди контролювати рівень вологості в будь-якій кімнаті. Діапазон рівня вологи варіюється від 60 до 90%. Як тільки рівень перевищує зазначену норму, вентиляторное пристрій автоматично включається.
 • Вбудований датчик руху. Зона дії такого датчика становить від 1 до 4 м, а кут огляду до 100 градусів. В результаті, як тільки датчик ловить найменший рух у зазначеному діапазоні вентилятор включається в роботу.

Показники споживаної потужності обладнання варіюються з урахуванням обраної моделі - від 7,5 Вт і більше. При цьому рівень шуму становить від 25 дБ.

Характерні особливості вентилятора Блауберг силі

Витяжні вентилятори відносяться до категорії безшумних пристроїв, завдяки чому помітно розширюється їх сфера експлуатації.

Серед головних особливостей даної серії прийнято відзначити:

 • Наявність відповідної аеродинамічної форми крильчатки змішаного типу. Завдяки такій конструкції розробникам вдалося забезпечити величезний витрата повітря при мінімальному рівні шуму.
 • Корпусні частину разом з крильчаткою виконані з міцного і надійного матеріалу - АБС ​​пластик, який стійкий до ультрафіолетових променів і іншим негативним факторам ззовні.
 • Для запобігання зворотному потоку повітря вентилятор доповнений зворотним клапаном.
 • Конструкція має високий рівень захисту від води IP45, що дозволяє встановлювати вентилятор в санвузлах або ванних кімнатах.
 • Двигун монтується на відповідних демпферах, які здатні повністю гасити будь-які вібрації в процесі роботи пристрою.

У вихідному патрубку пристрою виробник використовував випрямлячі потоків повітря, за допомогою яких вдалося знизити турбулентність, зменшити шум і підвищити напір повітря.

Останні відгуки в категорії "BLAUBERG Sileo"


 • У цій категорії немає відгуків
 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Спасибо, за отзыв. Мы работаем для Вас.
  BLAUBERG Sileo 125

 • Ксения

  Отличный вентилятор, удаляет все запахи и влагу, не шумный, отработал больше 6 лет. Рекомендую)
  BLAUBERG Sileo 125