[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Декоративный вентилятор ВЕНТС Люмис

Осьове вентиляторное пристрій серії ВЕНТС Люміс доповнено вбудованим джерелом світла. Продуктивність представлених моделей - до 115 м3 / год.

Такі вентилятори прийнято встановлювати в приміщеннях, де важливо завжди підтримувати оптимальні показники вологості: ванна кімната, санвузол, кухня та інші побутові приміщення. Сучасна конструкція передбачена для фіксації в отвори вентиляційних шахт або для з'єднання з повітроводами, діаметр яких - 100 мм.

Конструктивні особливості вентилятора і двигуна:

  • Декоративні моделі відрізняються стильним зовнішнім виглядом, який дозволяє підібрати певний пристрій для будь-якого стилю інтер'єру.
  • Корпусні частина виготовлена ​​з пластику АБС, що дозволяє їй надійно захищати всі внутрішні деталі від негативного зовнішнього впливу.
  • Крильчатка також виконана з пластика і має практичну конструкцію. В результаті, відзначають збільшення експлуатаційного строку всього обладнання і ефективну роботу мотора.
  • Двигун має захист від перегріву і дозволяє економити електроенергію.

У корпусних частини вентилятора розташована світлодіодна лампа, яка виконує функцію декоративного підсвічування. Лампа потужністю 10 Вт розрахована на робочий ресурс - 40 000 годин. Температура кольору лампи 3000 К (тепле світло).

Швидкий монтаж і проста система управління

Установка вентиляторного пристрою має на увазі використання підготовленого отвору вентиляційної шахти. Для зручного і швидкого кріплення вентилятора можна скористатися гнучкими або пластиковими воздуховодами. Фіксація воздуховода до вихідного фланця відбувається за рахунок хомута.

Виробник передбачив можливість кріплення пристрою до стіни із застосуванням шурупів або до стелі.

Переваги простого управління:

  • Ручне управління можливо завдяки двом способам: використання регулятора швидкості і звичайного вимикача. У першому випадку буде потрібно застосування тиристорного регулятора. Крім того, користувач може проводити одночасне підключення відразу декількох моделей. У другому випадку, необхідно придбати кімнатний вимикач освітлення, який не входить в комплект.
  • Автоматичне управління здійснюється за допомогою електронного блоку БУ-1-60.

Грамотно організований процес установки дозволяє налагодити роботу вентилятора для активного переміщення потоків повітря на невеликі дистанції.

Останні відгуки в категорії "Декоративный вентилятор ВЕНТС Люмис"


  • У цій категорії немає відгуків