[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторы Вентс Ф (для санузла и ванной комнаты)

Осьовий пристрій ВЕНТС Ф має високі показники продуктивності - до 232 м3 / год. Такий вентилятор активно використовують для регулярної або тимчасової вентиляції в приміщеннях з порушеними нормами вологості: ванні кімнати, санвузли, кухонні приміщення і інше.

З огляду на особливості застосування даної конструкції, важливо відзначити, що такі вентилятори використовують для установки в вентиляційні шахти або для фіксації з повітроводами розміром 100 і 125 мм. Крім того, продумана конструкція вентилятора дозволяє встановити їх в шахти з отвором прямокутної форми.

Переваги якісної рухової системи:

  • Надійний і сучасний двигун - гарантія мінімального споживання електроенергії.
  • Сучасні вентилятори використовують для безперервної роботи без обов'язкових зупинок.
  • З огляду на те, що виробник використовував достатню кількість мастила, двигун не потребує технічного обслуговування протягом усього терміну експлуатації.
  • Для продуктивної і тривалої роботи двигун доповнений захистом від перегріву.

Управління вентиляційним обладнанням здійснюється двома можливими способами: ручне і автоматичне.

Особливості монтажу і сучасної конструкції

В якості міцного корпусу виробник використовував конструкцію, виконану з АБС пластика. Таким чином, незалежно від остаточного місця установки вентилятора, така модель повністю захищена від негативного впливу ультрафіолетових променів і інших механічних пошкоджень.

Особливості виконання монтажних робіт:

  • Установка вентилятора відбувається прямо в підготовлений отвір вентиляційної шахти.
  • Якщо вентиляційна шахта має незручне і віддалене розташування, допоможуть повітроводи гнучкого типу. Фіксація повітропроводів до вихідного фланця відбувається за рахунок використання хомутів.
  • Кріплення до поверхні стіни здійснюється завдяки шурупам.
  • Щоб виконати підключення пристрою з двигуном низької напруги 12В до мережі 220В / 50 Гц, рекомендується придбати понижуючий трансформатор.

Крильчатка даної серії ВЕНТС Ф також виконана з пластика і відрізняється оригінальною формою. За рахунок цього відзначають збільшення ефективності роботи вентилятора пристрою і тривалий термін служби двигуна. Додатково модель має захист від комах і високу ступінь захисту від вологи - IP 34.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторы Вентс Ф (для санузла и ванной комнаты)"


  • У цій категорії немає відгуків