[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторы Вентс ПФ1 (для санузла и ванной комнаты)

Осьові вентилятори ВЕНТС ПФ1 мають високі показники продуктивності - до 349 м3 / год, що робить їх популярними серед сучасних вентиляційних пристроїв. Процес управління встановленим обладнанням досить простий і класифікується наступним чином:

  • Ручний тип - управління відбувається за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Щоб відрегулювати робочу швидкість рекомендується скористатися тиристорним регулятором. Під час підключення варто враховувати той факт, що можна виконувати одночасне підключення відразу декількох моделей до одного регулюючого приладу.
  • Автоматичний тип - регулювання здійснюється за допомогою блоку управління, який необхідно придбати окремо від пристрою. Другий варіант автоматичного управління має на увазі застосування таймера «Т». Така система представлена ​​у вигляді вбудованого таймера затримки вимкнення, за рахунок якого обладнання функціонує на протязі від 2 до 30 хвилин, після того як користувач зупинив його вимикачем.

Для високої продуктивності використовується двигун з мінімальним споживанням електроенергії. Такий двигун спеціально передбачений для тривалої роботи без зупинок, так як має надійний захист від перегріву.

Конструкційні та монтажні характеристики

Представлена ​​серія ВЕНТС ПФ1 відрізняється стильним і привабливим дизайном, що дозволяє пристрою відмінно вписуватися в стилістику будь-якого приміщення. Для виготовлення корпусу і крильчатки виробник використовував міцний матеріал - АБС ​​пластик, який стійко переносить негативний вплив ультрафіолетових променів. Конструкційні особливості крильчатки позитивно позначаються на строках служби рухової системи та ефективності роботи всього обладнання в цілому.

Монтаж вентилятора здійснюється наступним чином:

  • Установка вентилятора передбачає близьке розташування вентиляційної шахти. В іншому випадку, необхідно використовувати гнучкі повітроводи.
  • В процесі приєднання воздуховода до зовнішнього фланця, необхідно застосовувати хомути.
  • Кріплення конструкції до стіни або стелі здійснюється за рахунок шурупів.

Щоб виконати підключення вентилятора з двигуном низького тиску 12В до стандартної мережі 220В / 50 Гц, рекомендується задіяти в роботу понижуючий трансформатор.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторы Вентс ПФ1 (для санузла и ванной комнаты)"


  • У цій категорії немає відгуків