[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентиляторы ВЕНТС МА для ванной комнаты

Сучасний вентилятор ВЕНТС МА доповнений жалюзі автоматичного типу і використовується для якісної вентиляції в різних побутових приміщеннях. Показники продуктивності пристрою досягають до 202 м3 / год.

Представлене обладнання активно використовують у разі регулярної, тимчасової або припливної вентиляції в кухнях, санвузлах, ванних кімнатах, в гаражах, та інших приміщеннях. Високі показники продуктивності відзначають в разі установки на стіну із зовнішнього боку споруди в комплексі готового набору: вентилятор разом з воздуховодом і зовнішньої гратами. У разі застосування повітропроводів використовують моделі розміром 150 мм.

Особливості конструкції:

  • Виробник приділив особливу увагу естетичним даними, створюючи міцний і сучасний корпус.
  • Вибираючи матеріал для корпусних частини і крильчатки, розробники віддали переваги матеріалу, стійкого до негативного впливу ультрафіолетових променів. В результаті, був використаний АБС пластик підвищеної міцності.
  • Крильчатка відрізняється продуманою формою, за рахунок чого збільшується продуктивність роботи рухової системи та експлуатація всього пристрою.

Щоб запобігти утворенню зворотної тяги, виробник доповнив модель термоактюатором, що гарантує поступовий процес відкриття і закриття жалюзі.

Управління та рухова система

Процес управління здійснюється із застосуванням трьохклавішний блоку, який передбачений в комплекті з вентиляційним обладнанням. В результаті, користувач зможе скористатися такими функціями:

  • процес включення / виключення пристрою;
  • вибір швидкісних робочих функцій-мінімум / максимум;
  • вибір робочих режимів - витяжка і приплив.

Як рухової системи розробники використовували ДС модель (12В) з мінімальним споживанням електроенергії.

Такий реверсивний двигун з двома швидкостями дозволяє пристрою функціонувати в декількох можливих робочих режимах: приплив і витяжка. Продумана система рухового пристрою - гарантія відмінної шумоізоляції навіть в процесі функціонування моделі на максимальній швидкості.

Представлений двигун цілком може працювати в безперервному режимі, без обов'язкових зупинок. Цьому сприяє наявність системи захисту від можливого перегріву. Крім того, двигун не потребує регулярного технічного обслуговування.

Останні відгуки в категорії "Вентиляторы ВЕНТС МА для ванной комнаты"


  • У цій категорії немає відгуків