[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Турбовент НЖВ

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори Турбовент нжв призначені для оснащення припливних і витяжних систем вентиляції в приміщеннях різного призначення. Такі вентилятори, в залежності від моделі, можна встановлювати як в побутових, так і в громадських будівлях, у виробничих приміщеннях. Це надійне обладнання від перевіреного виробника, якість якого дозволяє не сумніватися в стабільності його роботи.

Технічні характеристики вентиляторів Турбовент НЖВ

Відцентрові вентилятори серії Турбовент нжв призначені для систем кондиціонування і вентиляції, видалення відпрацьованого повітря або припливу нового. Таке обладнання має високі показники продуктивності, призначене для стабільної роботи, вимагає мінімум технічного обслуговування.

Матеріалом для корпусу служить якісна нержавіюча сталь. Вона не схильна до утворення корозії, не псується від інших негативних зовнішніх факторів. Корпус зберігає свою форму протягом усього терміну експлуатації, надійно захищає внутрішні деталі. Навіть при високому рівні вологості корпус не дасть їй потрапити всередину.

Крильчатка і фіксатори також виконані з нержавіючої сталі, тому вони надовго збережуть свою функціональність і первозданний вигляд. Деякі моделі зроблені з ударостійкого пластику, що полегшує конструкції в цілому.

Вентилятори мають довговічний надійний двигун, який не вимагає частого технічного обслуговування. Він має високий клас захисту, не схильний до появи корозії. Крильчатка аеродинамічної форми забезпечує високі показники ККД. Таким чином, вентилятор ефективно відводить повітря або забезпечує його приплив.

Кожна модель має досить компактні розміри корпусу. Конструкція виконана таким чином, щоб пристрій займало небагато місця і одночасно повноцінно функціонувало. Якісна збірка забезпечує довговічну і стабільну роботу вентилятора. Серія відповідає всім європейським стандартам безпеки і якості.

Особливості монтажу та обслуговування

Встановлювати вентилятори Турбовент НЖВ можна в будь - якому положенні-як в горизонтальному, так і у вертикальному. Для їх фіксації використовують Кріпильні вироби, які встановлюють через отвори в станині вентилятора.

Монтаж вентиляторів повинен проводити людина, яка має спеціальні знання і навички. Від якості установки пристрою безпосередньо залежить те, наскільки стабільно і безпечно воно буде працювати. Після установки рекомендується зробити пробний пуск вентилятора. Це дозволить переконатися в його коректній роботі. Якщо виявлені недоліки, їх можна відразу ж виправити.

Перед будь-якими ремонтними роботами вентилятор потрібно повністю відключити від мережі, дочекатися зупинки обертання лопатей.

Як замовити відцентровий вентилятор Турбовент Нжв?

Наша компанія пропонує замовити будь-яку модель відцентрових вентиляторів серії Турбовент нжв. У нас-тільки оригінальні пристрої, які поставляються з повним комплектом і всіма необхідними документами. Ви можете бути впевнені, що купуєте якісну техніку з тривалим терміном експлуатації. Крім цього, нашим покупцям ми пропонуємо такі переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Оперативна доставка у ваше місто.
  • Детальний опис технічних характеристик кожної моделі.
  • Кваліфіковану допомогу у виборі.
  • Кілька варіантів оплати.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю, вкажіть дані для доставки. Відповісти на всі питання можуть наші співробітники-зв'яжіться з ними по телефону або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "Турбовент НЖВ"


  • У цій категорії немає відгуків