[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Turbo DE

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Ценробіжні вентилятори Turbo de широко використовуються в промислових областях для постійної ефективного очищення повітря або газо-повітряних сумішей від сторонніх домішок. Також вентилятори даної серії застосовують і в інших сферах-в залежності від особливостей моделі. Кожен вентилятор розрахований на стабільну роботу, тривалий термін експлуатації. У нас ви можете замовити вентилятори даної серії за прийнятною ціною з доставкою у ваше місто.

Особливості відцентрових вентиляторів Turbo DE

Вентилятори Turbo de користуються стабільним попитом у покупців за рахунок стабільної і безпечної роботи, високих показників ККД. Їх широко застосовують для складів, ангарів, виробничих цехів і промислових будівель. Також використовують моделі вентиляторів Turbo DE для піролізних і твердопаливних котлів.

Вентилятори розраховані на роботу від мережі в 230В. пристрої виконані у відповідності з усіма стандартами якостей і безпеки. Покупець отримує повний комплект поставки з усією необхідною документацією.

Корпус пристрою зроблений з якісної листової сталі. Вона має великий запас міцності, не деформується, надійно захищає внутрішні елементи від негативних зовнішніх факторів. Крильчатка виконана з оцинкованої сталі – вона добре захищена від корозії, не деформується. Лопаті крильчатки загнуті вперед, що збільшує потужність виробу. При цьому, вентилятор споживає знижену кількість електроенергії.

Вентилятор має аеродинамічне балансування. Це гарантує знижений рівень шуму. Двигун має захист від вологості, працює на кулькових підшипниках. Технічного обслуговування він не вимагає протягом усього терміну експлуатації.

Монтаж і технічне обслуговування

Встановлюють вентилятори Turbo DE в систему повітроводів різної протяжності. Головна умова-правильний вибір потужності в залежності від системи і площі приміщення. Пристрої монтують до воздуховодним каналам відповідного діаметру. Кріплення здійснюється за допомогою фланців і шурупів. Установка можлива в будь-якому положенні, але з урахуванням напрямку руху повітря.

Монтаж вентиляторів повинен проводити людина, яка має спеціальні знання і навички. Від якості установки пристрою безпосередньо залежить те, наскільки стабільно і безпечно воно буде працювати. Після установки рекомендується зробити пробний пуск вентилятора. Це дозволить переконатися в його коректній роботі. Якщо виявлені недоліки, їх можна відразу ж виправити, заощадивши час і зусилля.

Перед будь-якими ремонтними роботами вентилятор потрібно повністю відключити від мережі, дочекатися зупинки обертання лопатей. Це необхідно з метою безпеки в процесі проведення технічних робіт. Більш детальну інформацію про встановлення, підключення та експлуатації можна знайти в інструкції, яка є в комплекті. Також в набір поставки входить докладна схема підключення.

Чому варто замовити вентилятор у нас?

Наша компанія пропонує замовити будь-яку модель відцентрових вентиляторів серії Turbo DE. У нас представлені виключно оригінальні пристрої, які поставляються з повним комплектом і всіма необхідними документами. Крім цього, нашим покупцям ми пропонуємо такі переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Оперативна доставка у ваше місто.
  • Детальний опис технічних характеристик кожної моделі.
  • Кваліфіковану допомогу у виборі.
  • Кілька варіантів оплати.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю, вкажіть дані для доставки. Відповісти на всі питання можуть наші співробітники по телефону або в чаті прямо на сайті.

Останні відгуки в категорії "Turbo DE"


  • У цій категорії немає відгуків