[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

DUNDAR

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори DUNDAR-надійне кліматичне обладнання від відомого виробника. Вентилятори мають широку сферу застосування - їх встановлюють в припливних і витяжних системах, в системах кондиціонування, охолодження обладнання або окремих технологічних вузлів.

Технічні особливості вентиляторів DUNDAR

Відцентрові вентилятори DUNDAR призначені для переміщення великих мас повітря, газів і диму, в тому числі – з високою температурою. Вентилятори DUNDAR можна використовувати як для переміщення чистого повітря, так і того, в якому є домішки. Широке застосування обладнання отримало в сфері промисловості, а також для створення систем вентиляції в торгових і розважальних центрах, в фарбувальних цехах, на складах.

Вентилятори DUNDAR мають такі особливості:

 1. Матеріалом для корпусу служить якісний листовий метал. Він пофарбований порошковою фарбою, яка захистить його від механічних пошкоджень та інших негативних факторів.
 2. Виробник використовує екологічно чисті матеріали для створення відцентрових вентиляторів.
 3. Крильчатка має лопаті загнутої назад форми - це збільшує аеродинамічні показники. Також вона динамічно збалансована, що гарантує не тільки продуктивність, але і мінімальний рівень шуму. Матеріалом для крильчатки служить оцинкована сталь, яка не зіпсується під впливом агресивних середовищ.
 4. Равликовий корпус може бути встановлений під кутом 0, 90, 180, 270 градусів. Розташування двигуна може бути лівим або правим. Необхідну вам модифікацію необхідно вказати при замовленні у нашого менеджера.
 5. Двигун високої якості відрізняється тривалим терміном служби. Він працює на кулькових підшипниках, що гарантує мінімальний рівень шуму і стабільну роботу. Є тепловий захист для однофазних моделей, а також високий клас захисту в цілому.
 6. Широкий температурний діапазон роботи. Кожна модель має свій, який вказаний в описі.
 7. Вентилятори виконані у відповідності зі стандартами якості та безпеки, прийнятими в Європі.

Відцентрові вентилятори DUNDAR- ; це надійне кліматичне обладнання з тривалим терміном служби. Воно вимагає мінімального технічного обслуговування, відрізняється простотою установки. Однак, зверніть увагу на те, що монтаж DUNDAR потрібно довіряти тільки досвідченим фахівцям. Від якості установки безпосередньо залежить безпека і якість роботи не тільки вентилятора, але і всієї системи.

Чому варто замовити відцентровий вентилятор DUNDAR у нас?

Наша компанія пропонує оригінальні відцентрові вентилятори від виробника DUNDAR. Ви можете бути впевнені, що купуєте якісне обладнання, яке прослужить Вам тривалий термін. Ми гарантуємо повний комплект поставки з усіма необхідними супровідними документами. Асортимент відцентрових вентиляторів DUNDAR дозволить вибрати підходящий варіант як для промислового, так і для комерційного використання.

Нашим клієнтам ми пропонуємо такі переваги замовлення:

 • Швидка обробка замовлення.
 • Професійна консультація від наших співробітників.
 • Оперативна доставка і надійна упаковка перед відправкою.
 • Кілька варіантів оплати.

Щоб зробити замовлення, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну корзину. Тут вкажіть бажану модифікацію пристрою, виберіть спосіб оплати і доставки. Ми пропонуємо зручні варіанти оплати як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Останні відгуки в категорії "DUNDAR"


 • У цій категорії немає відгуків