[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Bahcivan BDRS

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори Bahcivan BDRS призначені для охолодження і вентиляції агрегатів і вузлів двигунів, електрообладнання, для подачі повітря на різне обладнання. Кожна модель відрізняється високою продуктивністю в поєднанні з простотою обслуговування і відсутністю дорогого ремонту. На сайті нашої компанії ви знайдете різні моделі серії Bahcivan BDRS за прийнятною ціною.

Технічна характеристика Bahcivan BDRS

Вентилятори серії Bahcivan BDRS відрізняються компактною конструкцією корпусу. Це дозволяє встановити обладнання саме там, де це необхідно, економити простір. Швидкість роботи вентиляторів можна міняти за допомогою додаткового регулятора, який потрібно купувати окремо.

Корпус вентилятора Bahcivan BDRS виконаний з якісної листової сталі, стійкої до деформацій і негативних зовнішніх факторів. Поверх корпус покритий електростатичним порошком. Крильчатка має цинкове покриття, яке захищає її від корозії. Форма крильчатки-загнута назад. Це підвищує продуктивність пристрою.

Вся серія випущена на кулькових підшипниках з тривалим терміном служби. Двигун відрізняється стабільною роботою, розрахований на регулярне використання. Технічного обслуговування або ремонту він не вимагає. Вентилятори Bahcivan BDRS користуються стабільним попитом у покупців. Вони відповідають всім вимогам безпеки і якості, прийнятим в Європі.

Особливості монтажу та технічного обслуговування

Відцентрові вентилятори Bahcivan BDRS відрізняються простотою монтажу, а технічне обслуговування їм не потрібно. Досить періодично очищати корпус і внутрішні частини від забруднень.

Компактні розміри корпусу вентиляторів дозволяють економно використовувати наявний простір. Для установки обладнання необхідно правильно розрахувати його місце розташування. Від цього залежить продуктивність пристрою.

Установка вентиляторів Bahcivan BDRS повинна бути професійною. Для цього необхідно залучати фахівця, що має досвід роботи з подібними пристроями. Від якості монтажу не в останню чергу залежить те, наскільки стабільно і якісно буде працювати вентилятор і вся система.

Перед повним пуском необхідно провести пробний. Він допоможе виявити всі недоліки при установці вентилятора, якщо такі є. Ремонт вентилятора потрібно проводити після відключення пристрою від мережі і його повної зупинки.

Чому варто замовити вентилятори у нас на сайті?

Наша компанія пропонує тільки оригінальні вентилятори серії Bahcivan BDRS. Ми також гарантуємо і прийнятні ціни на весь модельний ряд. Вентилятори мають повний комплект поставки, включаючи гарантію і супровідні документи. Крім того, з нами Ви економите час, адже оформити покупку можна в зручний для вас момент. У цьому Вам допоможе зручна навігація по сайту, а також повна технічна характеристика кожної моделі даної серії.

Крім оригінальності і доступної ціни, нашим покупцям ми гарантуємо швидку доставку і оперативне оформлення замовлення, допомогу з вибором від наших співробітників. З усіх питань звертайтеся по телефону або в чаті сайту.

Зробити замовлення на сайті можна цілодобово. Для цього додайте товар у віртуальний кошик, вкажіть дані для доставки і бажаний спосіб оплати. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі. Якщо необхідна консультація перед покупкою, отримати її можна тільки в робочий час.

Останні відгуки в категорії "Bahcivan BDRS"


  • У цій категорії немає відгуків