[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЦ 14-46

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Вентилятор відцентровий ВЦ 14-46 - пристрій, призначений для переміщення повітряних мас і газових сумішей. Таку модель використовують для оснащення систем вентиляції та кондиціонування, а також для обладнання повітряного опалення. Ще їх широко використовують для санітарно-виробничих цілей. Вентилятор працює в помірному кліматі. Температура переміщуваного потоку повітря або газової суміші не повинна перевищувати 80 градусів Цельсія. У потоці не повинно бути агресивних компонентів, великої кількості пилу, іржі і липких речовин.

Відцентровий вентилятор ВЦ 14-46: характеристики

Відцентровий вентилятор має спіральну форму, що дозволяє найкращим чином переміщати потоки повітря. Аеродинамічний будова всіх деталей вентилятора дозволяє підвищити ефективність пристрою. Вентилятор середнього тиску - це надійний пристрій, який володіє тривалим терміном служби.

Крім цього, радіальний вентилятор ВЦ 14-46 відрізняється наступними особливостями:

 • За основу для корпусу і деталей пристрою взята вуглецева сталь, яка не схильна до появи корозії, не деформується, витримує щоденну експлуатацію.
 • Вентилятор має одностороннє всмоктування.
 • Крильчатки пристрої мають аеродинамічну форму - загнуті назад. Таким чином вони краще переміщують потоки повітря.
 • Крильчатки можуть обертатися як за годинниковою стрілкою, так і проти неї.
 • Пристрій розрахований на роботу при температурі від мінус до плюс 40 градусів за Цельсієм.
 • Двигун відрізняється тривалим терміном служби, не вимагає частого обслуговування або ремонту.
 • Надійний і міцний корпус захищає внутрішні частини вентилятора від попадання сторонніх речовин.
 • Простота в обслуговуванні пристрою і його експлуатації робить його вигідним придбанням.
 • Пристрій виконаний у відповідності з усіма вимогами щодо якості та безпеки.

Під час роботи вентилятора потік повітря спрямовується всередину за рахунок відцентрової сили, потрапляючи в корпус під кутом 90 градусів. Далі повітря проходить в равлика, де рухається по спіралі, а потім - під тиском виходить через вихлопний отвір. Вентилятор складається з корпусу, робочого колеса, колектора і станини. Колесо має два диска і маточини. Станина вентилятора - зварного типу зі спеціальним отвором. Воно призначене для установки віброізолятов, які можуть знижувати шум при роботі пристрою. Також станина має захисний кожух. Конічна форма колектора дозволяє легше направляти потоки повітря. Наш інтернет-магазин дає офіційну гарантію на всю продукцію, також ми пропонуємо гарантійне обслуговування пристрою. Всі деталі гарантії описані в талоні, який йде в комплекті з вентилятором.

Як зробити замовлення радіального вентилятора ВЦ 14-46 в нашому магазині?

Щоб замовити вентилятор равлик ВЦ 14-46 додайте потрібну вам модель в віртуальну «кошик» нашого сайту. Далі вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати. Ми пропонуємо доставку декількома способами:

 • За допомогою транспортних компаній по всій Україні - протягом 1-3 днів, можливий накладений платіж при отриманні.
 • Кур'єрська доставка по Києву - її вартість обмовляється індивідуально, залежить від району.
 • Самовивіз по попередній заявці.

До оплати ми приймаємо готівку, можливий безготівковий розрахунок - переказ коштів на реквізити нашої компанії. Також можна оплатити замовлення онлайн за допомогою банківської карти. Всі цікаві для вас питання можна задати нашим консультантам. Вони також допоможуть вам підібрати найбільш підходящу модель, докладніше розкажуть про її особливості та переваги.

Останні відгуки в категорії "ВЦ 14-46"


 • У цій категорії немає відгуків