[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Bahcivan OBR

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори Bahcivan OBR-популярна серія серед покупців, що цінують продукцію цього виробника за високу якість, стабільність роботи, прийнятну вартість. Вентилятори даної серії відрізняються продуманою аеродинамічною конструкцією, високою продуктивністю. Використовуються вони для створення припливних і витяжних систем вентиляції в приміщеннях комерційного або промислового типу. Застосовують їх і для охолодження промислових верстатів, а також в торгових центрах і на складах.

Технічні характеристики серії BAHCIVAN OBR

Відцентрові вентилятори Bahcivan OBR відрізняються якісною збіркою, продуманою конструкцією, а також простотою монтажу та експлуатації. Серед переваг серії-низький рівень шуму в поєднанні з високою продуктивністю, компактні розміри корпусу, яка дозволить встановити його в потрібному місці.

Виробник випускає вентилятори BAHCIVAN OBR з двигунами однофазного або трифазного типів – залежить від конкретної моделі. Матеріалом для корпусу служить листовий метал зі спеціальним електростатичним порошковим покриттям. Метал не деформується, не псується від підвищеної вологості повітря, на ньому не утворюється корозія.

Двигун вентилятора працює на підшипниках. Вони прослужать весь термін експлуатації без необхідності заміни. Серія має ізоляцію корпусу, яка вбереже пристрій від попадання пилу і бруду на поверхню внутрішніх деталей.

Двигун BAHCIVAN OBR виконаний з якісного алюмінію, покритий порошковою фарбою для захисту. Крильчатка зроблена з оцинкованої сталі, робоче колесо - з штампованого алюмінію. Лопатки мають загнуту назад форму, завдяки чому поліпшуються аеродинамічні показники вентилятора, знижується рівень шуму.

Конденсатор і клеми для підключення до мережі заховані всередині клемної коробки. Він захищена від попадання бруду і пилу. У пристрої вентиляторів цієї серії використані енергозберігаючі технології. Завдяки цьому вони споживають малу кількість електроенергії, дозволяючи економити на комунальних платежах не на шкоду комфортному мікроклімату.

Особливості монтажу BAHCIVAN OBR

Вентилятори Bahcivan OBR поставляються повністю готовими до експлуатації. Додаткових налаштувань або регулювань не потрібно. Вентилятор відрізняється простотою установки за рахунок наявності схеми монтажних отворів. Кріпиться пристрій всередині воздуховода. Положення вентилятора можна регулювати за рахунок допусків в отворах.

На корпусі будь-якого з вентиляторів Bahcivan OBR нанесені їх основні технічні характеристики-продуктивність, потужність, робоча напруга і т.п. всі вентилятори відповідають високим стандартам якості і безпеки. Є гарантія від виробника.

Фіксація до повітропроводу відбувається за рахунок фланців. Серія не вимагає використання вібровставок за рахунок балансування крильчатки і продуманої конструкції корпусу.

При необхідності технічного обслуговування або ремонту, потрібно відключити вентилятор від мережі і дочекатися його повної зупинки. Установку обладнання повинен проводити людина, що має допуск до такого роду робіт. Від цього залежить, чи буде вентилятор працювати коректно. Перед пуском рекомендується зробити пробний, щоб переконатися в якості роботи вентилятора.

Чому варто замовити вентилятори у нас?

Наша компанія пропонує оригінальні вентилятори Bahcivan OBR за прийнятною ціною з доставкою. У нас ви можете замовити тільки якісне оригінальне обладнання від виробника.

Ми пропонуємо кваліфіковану консультацію від наших співробітників. Якщо ви не можете визначитися з вибором, зверніться до нас по телефону або в чаті сайту. Ми відповімо на всі ваші запитання, допоможемо оформити замовлення, дамо додаткову інформацію.

Останні відгуки в категорії "Bahcivan OBR"


  • У цій категорії немає відгуків