[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Турбовент ВЦР

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори Турбовент Вцр-надійні пристрої з високою продуктивністю, призначені для створення припливної і витяжної систем вентиляції. Це серія включає в себе промислові моделі з високими показниками тиску і ККД. Завдяки цьому використовувати їх можна не тільки в громадських, але і в промислових приміщеннях. Вентилятори відрізняються стабільною безперервною роботою, вимагають мінімум технічного обслуговування.

Особливості серії Турбовент Вцр

Відцентрові вентилятори даної серії відрізняються надійною збіркою. Вони служать тривалий час, відрізняються високою продуктивністю і помірним рівнем шуму. Останнє досягається, в тому числі, і за рахунок продуманої конструкції вентилятора.

Матеріалом для корпусу служить міцний листовий метал. Він не деформується, зберігає форму протягом усього терміну експлуатації. Корпус покритий порошковою фарбою, яка захищає метал від утворення корозії. Таким чином, міцність і цілісність пристрою гарантована - навіть при несприятливих умовах.

Крильчатка виконана з якісної оцинкованої сталі. Цинкове покриття в цьому випадку виступає в ролі захисту від корозії. Лопаті вентилятора загнуті вперед. Крильчатка динамічно збалансована.

Вентилятор працює за рахунок однофазного двигуна. Є додаткова крильчатка для його обдування, яка захистить від перегріву. Працює двигун на кулькових підшипниках. Вони не тільки гарантують тривалу роботу, але також відсутність вібрації і низький рівень шуму.

Відцентрові вентилятори серії Турбовент Вцр мають компактні розміри корпусу. Завдяки цьому вони не займуть занадто багато місця, їх можна ставити там, де потрібно економно використовувати простір.

Особливості установки і обслуговування

Встановлювати вентилятори Турбовент Вцр можна в будь-якому положення-як в горизонтальному, так і у вертикальному. Для їх фіксації використовують міцні фланці, які дозволять надійно закріпити пристрій.

Монтаж вентиляторів повинен проводити людина, яка має спеціальні знання і навички. Від якості установки пристрою безпосередньо залежить те, наскільки стабільно і безпечно воно буде працювати. Після установки рекомендується зробити пробний пуск вентилятора. Це дозволить переконатися в його коректній роботі. Якщо виявлені недоліки, їх можна відразу ж виправити, заощадивши час і зусилля.

Перед будь-якими ремонтними роботами вентилятор потрібно повністю відключити від мережі, дочекатися зупинки обертання лопатей. Це необхідно з метою безпеки в процесі проведення технічних робіт. Більш детальну інформацію про встановлення, підключення та експлуатації можна знайти в інструкції, яка є в комплекті.

Наші переваги

Наша компанія пропонує замовити будь-яку модель відцентрових вентиляторів серії Турбовент Вцр. У нас представлені виключно оригінальні пристрої, які поставляються з повним комплектом і всіма необхідними документами. Ви можете бути впевнені, що купуєте якісну техніку з тривалим терміном експлуатації. Крім цього, нашим покупцям ми пропонуємо такі переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Оперативна доставка у ваше місто.
  • Детальний опис технічних характеристик кожної моделі.
  • Кваліфіковану допомогу у виборі.
  • Кілька варіантів оплати.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю, вкажіть дані для доставки. Відповісти на всі питання можуть наші співробітники-зв'яжіться з ними по телефону або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "Турбовент ВЦР"


  • У цій категорії немає відгуків