[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЦ 4-75

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори ВЦ 4-75 необхідні не тільки для переміщення повітряних мас, а й для пара, диму або пилу, газоподібних сумішей та інших, в яких є тверді частинки або домішки. Це пристрої, широко затребувані в промисловій сфері, необхідні для створення систем опалення і вентиляції, в різних виробничих процесах. При цьому, вони дають низький рівень шуму, який поєднується з високою продуктивністю. Радіальні вентилятори ВЦ 4-75 відрізняються надійністю, а також не вимагають складних умов для технічного обслуговування.

Вентилятори застосовують для транспортування повітря або сумішей, а також в системі очищення, кондиціонування. Вони призначені для використання при температурі від мінус 40 до плюс 40 градусів. Причому, температура самого очищаемого або переміщуваного потоку не повинна бути вище 80 градусів. Пристрої призначені для роботи в нормальному кліматі.

Конструктивні особливості

Відцентрові вентилятори виконані з нержавіючої сталі. Такий матеріал дозволяє не боятися корозії, адже пристрій не псується від підвищеної вологості. Корпус має спиралевидную форму, поверх обшитий прямокутними пластинами. Останнє спрощує процес монтажу обладнання. Обшивка виконана з оцинкованої сталі, також може використовуватися пластик - все залежить від виробника.

Лопаті закріплені між передніми і задніми дисками робочого колеса. При цьому, лопаті можуть мати різну форму-загнуті назад або вперед, плоскі. Також вони мають різну товщину, можуть не мати переднього диска. Лопаті виконані з металу, литого пластика, кераміки. Також є моделі з складовими варіантами.

Ротор вентилятора обертається за годинниковою стрілкою або проти неї. Передача руху від двигуна відбувається через ремінну передачу або за допомогою магнітних муфт. Двигун має тепловий захист від перевантажень.

Швидкість двигуна регулюється за допомогою електротрансформаторів. При цьому, пристрій споживає низька кількість електроенергії, що робить його вигідним придбанням.

Тривалий термін служби забезпечується за допомогою вбудоване системи охолодження пристрою. Є також кулькові підшипники, які також позитивно впливають на термін роботи пристрою.

Переваги відцентрових вентиляторів ВЦ 4-75

Відцентрові вентилятори мають безліч переваг. Головним чином, це їх універсальність - вони працюють в широкому діапазоні температур, споживають мало електроенергії, довговічні, не вимогливі в експлуатації і обслуговуванні.

Крім цього, вентилятори мають наступні переваги:

  • Компактні розміри готової установки, простота в монтажі;
  • Можливість вибору режиму в залежності від температури навколишнього середовища, а також показників тиску;
  • Захист двигуна від можливих перевантажень;
  • Міцний і довговічний корпус, захищений від появи корозії;
  • Пристрої мають допустимий рівень шуму;
  • Можливість регулювання продуктивності вентилятора;
  • Малі пускові струми.

У роботі з цими пристроями допускається можливість встановлення більш потужного двигуна. При цьому, частота обертання колеса зберігається, аеродинамічні показники вентилятора не змінюються. Результатом буде велика продуктивність і ефективність роботи.

Відцентрові вентилятори, представлені в каталозі цього сайту, повністю відповідають заявленим в їх описах характеристикам. Це надійні і довговічні пристрої, які допоможуть створити оптимальні кліматичні умови в приміщенні, на виробництві, стануть незамінною частиною систем вентиляції та опалення.

Останні відгуки в категорії "ВЦ 4-75"


  • У цій категорії немає відгуків