[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВЦУ

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Продукція компанії ВЕНТС користується стабільним попитом по всьому світу. Вентилятори ВЕНТС ВЦУ - це якісні пристрої з високою ефективністю роботи, довговічні і прості в обслуговуванні. Бренд представив великий вибір модифікацій даної моделі, що дозволить підібрати найбільш підходяще кліматичні обладнання для кожного приміщення і відповідно до вимог до місцевого мікроклімату.

Вентилятори ВЕНТС ВЦУ - інноваційне кліматичне обладнання

Вентилятори даної моделі застосовуються для обладнання припливно-витяжних систем в приміщеннях різного призначення. Можна використовувати їх в якості комплектуючих елементів для установок кондиціонування. Вентилятори ВЕНТС можна монтувати зовні будівлі. Завдяки полімерному покриттю корпуса вони витримують різні несприятливі умови навколишнього середовища.

Кожне пристрій живиться тривалий термін експлуатації завдяки особливій конструкції мотора. Аеродинамічна форма лопаток разом з динамічним балансуванням турбіни дозволяє не тільки поліпшити продуктивність, але і знизити рівень шуму. Таким чином, робота вентилятора не буде заважати вашим повсякденних справ.

Вентилятори оснащені тепловим захистом з подальшим автоматичним перезапуском. Це дозволить уникнути аварійних ситуацій, продовжити термін служби пристрою.

Швидкість роботи пристрою можна регулювати ступінчасто або плавно. Це дозволить встановити оптимальний режим роботи, який підходить саме для вас.

Модель відрізняється простотою в монтажі - для цього не потрібно багато часу або складних технічних роботи. Витрати на обслуговування - мінімальні. Завод-виробник гарантує безперебійну роботу пристрою протягом багатьох років.

Вентилятори ВЕНТС ВЦУ відмінно впораються з поставленим завданням - усунення неприємних запахів, відведення відпрацьованого повітря, створенням відповідного для роботи або відпочинку мікроклімату.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВЦУ"


  • У цій категорії немає відгуків