[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

АС Привід

Частотний перетворювач АС привід необхідний для того, щоб зберігати і завантажувати різні конфігурації в пам'ять частотного перетворювача. Цей пристрій необхідно для захисту від струмових перевантажень, перенапруги, падіння напруги на шині в процесі роботи. Також він необхідний для захисту від втрати зв'язку, перегріву перетворювача або двигуна, системних помилок. Наша компанія пропонує АС привід за прийнятною ціною з доставкою.

Особливості монтажу та обслуговування

Щоб провести технічне обслуговування АС приводу, необхідно дотримуватися інструкції, яка є в комплекті поставки. В цілому, алгоритм дій виглядай таким чином:

 • Вимкніть перетворювач частоти від мережі змінного струму. Це правило повинно дотримуватися щоразу перед зняттям або відкриванням захисної кришки. Зверніть увагу, що технічне обслуговування або ремонт повинні проводитися тільки кваліфікованим фахівцем.
 • Протягом пари хвилин не відкривайте кришки перетворювача частоти, під яким знаходяться токонесущие елементи. Пов'язано це з тим, що вони деякий час залишаються під напругою. Візуальним індикатором небезпечного напруги буде світіння елементів на панелі управління.
 • Не підключайте пристрої до мережі за допомогою клем, призначених для двигуна. Це може вивести прилад з ладу.
 • Перетворювач частоти повинен використовувати тільки з трифазними двигунами асинхронного типу, працювати від однофазної мережі змінного струму.
 • Зверніть увагу, що частотний перетворювач має елементи, чутливі до статичної електрики. Для запобігання пошкодження цих компонентів, не торкайтеся їх голими руками або електропровідними інструментами.
 • Перетворювач частоти потрібно обов'язково заземлювати за допомогою відповідної клеми, яка знаходиться на корпусі.

В процесі роботи частотного перетворювача не торкайтеся його поверхні, адже він може нагріватися до температури 70 градусів. Також не можна радіатор закривати сторонніми предметами, які будуть обмежувати доступ повітря. До затискачів двигуна не можна підключати конденсатори.

Встановлювати перетворювач частоти потрібно у вертикальному положенні зі створенням повітряного коридору спереду і з боків. На поверхню пристрою не повинні потрапляти бризки або прямі сонячні промені, не можна ставити його і поруч з джерелами тепла. Не повинні летіти в бік частотного перетворювача металеві частинки і пил, пристрій не повинен відчувати вібрації і удари, потрапляти під дію електромагнітного поля іншого обладнання.

Для нормальної роботи необхідна відносна вологість повітря не більше 90 відсотків-без утворення конденсату, а також температура від плюс 10 до плюс 40 градусів.

Періодично АС привід потребує періодичного огляду, під час якого потрібно звернути увагу на важливі аспекти його роботи:

 1. Надмірний нагрів або сильний шум від працюючого двигуна.
 2. Контроль температури і умов навколишнього середовища-чи підходять вони для нормальної роботи пристрою.
 3. Чи знаходиться напруга в межах допустимих норм.
 4. Перевірте кріплення проводів на силових клемах. Якщо в цьому є необхідність, затягніть їх.
 5. Очистіть робочі елементи від бруду і пилу.

Якщо частотний перетворювач не використовували тривалий час, періодично його потрібно включати без двигуна, щоб зберегти функціональні здібності. Робити це потрібно мінімум раз на два роки.

Останні відгуки в категорії "АС Привід"


 • У цій категорії немає відгуків