vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Schneider Electric

Цена
- грн

Перетворювачі частоти Schneider Electric являють собою прилади, здатні перетворювати вхідну напругу в імпульсне. Як правило, таке обладнання прийнято використовувати в комплексі з електродвигунами – синхронного і асинхронного типу. Крім зміни частоти змінного струму, перетворювачі також здатні регулювати робочу швидкість використовуваних двигунів.

Головною перевагою експлуатації цих приладів є істотна економія всіх експлуатаційних витрат, що особливо важливо для промислових підприємств та інших організацій. В результаті сфера застосування обладнання досить величезна: починаючи з енергетичної галузі і закінчуючи комунальним господарством.

Таким чином, перетворювачі використовують для:

 • Організації сучасної системи обігріву приміщень.
 • Створення робочої системи всіляких насосних агрегатів;
 • Успішного запуску вентиляційної системи.
 • Створення системи транспортування різного типу (конвеєри, ліфти та інше).
 • Створення системи кондиціонування повітряних мас.

Особливо популярна експлуатація таких перетворювачів на підприємствах, де потрібно забезпечити оперативне транспортування різних видів рідин.

🌀 Технічні та експлуатаційні характеристики

Електрообладнання Schneider Electric відрізняється наступним набором важливих характеристик і особливостей:

 • Використання спеціальних функцій частотників, в список опцій яких включена можливість ефективного заощадження енергії, є "сплячий режим", контроль за положенням заслінки, захист обриву ременя і багато іншого.
 • Великий вибір робочих режимів. В результаті прилад може з легкістю функціонувати у векторному режимі без додаткового застосування датчиків, а також в вольт-частотному режимі.
 • Перевантажувальна здатність перетворювача. Така здатність становить близько 120% від номінальних обсягів протягом перших декількох хвилин.

Представлені частотні перетворювачі Schneider Electric можуть експлуатуватися в умови навколишнього середовища при температурі від -10 до +50 градусів. При виборі певної моделі приладу необхідно враховувати основні експлуатаційні умови, так як у продажу запропоновано кілька різних серій.

🌀 Різновиди перетворювачів Schneider Electric

Компанія-виробник Schneider Electric випускає в продаж популярні сучасні перетворювачі, виконані із застосуванням сучасних матеріалів і залученням інноваційних технологій.

Залежно від передбачуваних умов роботи, виділяють різні моделі і види приладів:

 • Бюджетні перетворювачі, які були розроблені для вентиляційних систем і систем кондиціонування. Вони призначені для асинхронних моторів трифазного типу, у яких потужність варіюється в межах 0,75-75 кВт.
 • Моделі з вбудованими байпасами, які розраховані на роботу з асинхронними двигунами потужністю від 4 до 315 кВт з наявністю короткозамкнутого ротора.
 • Прилади з асинхронними двигунами потужністю 0,18 - 15 кВт, які підключаються до одно-або до трифазної мережі з напругою, що варіюється від 200 до 600 в.
 • Універсальні промислові моделі для трифазних асинхронних двигунів з необхідним набором опцій для вирішення всіх завдань середнього ступеня складності.

В результаті вдається підібрати ідеальне рішення для майбутнього плавного старту і ефективної зупинки обертання. Крім того, сучасні прилади здатні забезпечити повноцінну оптимізацію при роботі кожного механізму.

🌀 Список завдань для частотних перетворювачів

Представлені перетворювачі вважаються одними з найкращих у своєму класі, дозволяючи успішно регулювати робочу швидкість двигуна, підтримуючи номінальний момент.

Крім того, перед таким обладнанням стоять наступні важливі завдання:

 • Можливість плавної зупинки мотора без будь-яких негативних наслідків.
 • Гарантія максимального моменту під час пуску і в процесі подальшої експлуатації.
 • Обертання двигуна у зворотний бік.
 • 100% енергозбереження.
 • Можливість виключити різні радіоперешкоди.

Все це допомагає оптимізувати роботу кожного підприємства і заощадити при цьому до 35% електроенергії.

Величезна кількість моделей дозволяє підібрати перетворювачі з різним ступенем захисту-IP21, IP23, а також більш специфічні пристрої – UP54, IP64 і багато інших.

При виборі варто враховувати максимальні габарити перетворювачів: можна підібрати компактні моделі розміром 144х350х206 мм або ж віддати перевагу підлогового обладнання з розмірами 400х1200 мм в ширину і висотою до 2150 мм.Все залежить від вільного місця, де планується установка перетворювача.

Останні відгуки в категорії "Schneider Electric"


 • У цій категорії немає відгуків