[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Schneider Electric

Цена
- грн

Перетворювачі частоти Schneider Electric являють собою прилади, здатні перетворювати вхідну напругу в імпульсне. Як правило, таке обладнання прийнято використовувати в комплексі з електродвигунами – синхронного і асинхронного типу. Крім зміни частоти змінного струму, перетворювачі також здатні регулювати робочу швидкість використовуваних двигунів.

Головною перевагою експлуатації цих приладів є істотна економія всіх експлуатаційних витрат, що особливо важливо для промислових підприємств та інших організацій. В результаті сфера застосування обладнання досить величезна: починаючи з енергетичної галузі і закінчуючи комунальним господарством.

Таким чином, перетворювачі використовують для:

  • Організації сучасної системи обігріву приміщень.
  • Створення робочої системи всіляких насосних агрегатів;
  • Успішного запуску вентиляційної системи.
  • Створення системи транспортування різного типу (конвеєри, ліфти та інше).
  • Створення системи кондиціонування повітряних мас.

Особливо популярна експлуатація таких перетворювачів на підприємствах, де потрібно забезпечити оперативне транспортування різних видів рідин.

Технічні та експлуатаційні характеристики

Електрообладнання Schneider Electric відрізняється наступним набором важливих характеристик і особливостей:

  • Використання спеціальних функцій частотників, в список опцій яких включена можливість ефективного заощадження енергії, є "сплячий режим", контроль за положенням заслінки, захист обриву ременя і багато іншого.
  • Великий вибір робочих режимів. В результаті прилад може з легкістю функціонувати у векторному режимі без додаткового застосування датчиків, а також в вольт-частотному режимі.
  • Перевантажувальна здатність перетворювача. Така здатність становить близько 120% від номінальних обсягів протягом перших декількох хвилин.

Представлені частотні перетворювачі Schneider Electric можуть експлуатуватися в умови навколишнього середовища при температурі від -10 до +50 градусів. При виборі певної моделі приладу необхідно враховувати основні експлуатаційні умови, так як у продажу запропоновано кілька різних серій.

Різновиди перетворювачів Schneider Electric

Компанія-виробник Schneider Electric випускає в продаж популярні сучасні перетворювачі, виконані із застосуванням сучасних матеріалів і залученням інноваційних технологій.

Залежно від передбачуваних умов роботи, виділяють різні моделі і види приладів:

  • Бюджетні перетворювачі, які були розроблені для вентиляційних систем і систем кондиціонування. Вони призначені для асинхронних моторів трифазного типу, у яких потужність варіюється в межах 0,75-75 кВт.
  • Моделі з вбудованими байпасами, які розраховані на роботу з асинхронними двигунами потужністю від 4 до 315 кВт з наявністю короткозамкнутого ротора.
  • Прилади з асинхронними двигунами потужністю 0,18 - 15 кВт, які підключаються до одно-або до трифазної мережі з напругою, що варіюється від 200 до 600 в.
  • Універсальні промислові моделі для трифазних асинхронних двигунів з необхідним набором опцій для вирішення всіх завдань середнього ступеня складності.

В результаті вдається підібрати ідеальне рішення для майбутнього плавного старту і ефективної зупинки обертання. Крім того, сучасні прилади здатні забезпечити повноцінну оптимізацію при роботі кожного механізму.

Список завдань для частотних перетворювачів

Представлені перетворювачі вважаються одними з найкращих у своєму класі, дозволяючи успішно регулювати робочу швидкість двигуна, підтримуючи номінальний момент.

Крім того, перед таким обладнанням стоять наступні важливі завдання:

  • Можливість плавної зупинки мотора без будь-яких негативних наслідків.
  • Гарантія максимального моменту під час пуску і в процесі подальшої експлуатації.
  • Обертання двигуна у зворотний бік.
  • 100% енергозбереження.
  • Можливість виключити різні радіоперешкоди.

Все це допомагає оптимізувати роботу кожного підприємства і заощадити при цьому до 35% електроенергії.

Величезна кількість моделей дозволяє підібрати перетворювачі з різним ступенем захисту-IP21, IP23, а також більш специфічні пристрої – UP54, IP64 і багато інших.

При виборі варто враховувати максимальні габарити перетворювачів: можна підібрати компактні моделі розміром 144х350х206 мм або ж віддати перевагу підлогового обладнання з розмірами 400х1200 мм в ширину і висотою до 2150 мм.Все залежить від вільного місця, де планується установка перетворювача.

Останні відгуки в категорії "Schneider Electric"


  • У цій категорії немає відгуків