[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Danfoss

Цена
- грн

Частотні перетворювачі Danfoss-надійне обладнання від бренду зі світовим ім'ям. Це пристрої, здатні змінювати струм і його частоту до потрібного рівня, щоб уникнути перевантаження і виходу з ладу двигуна. Перетворювачі отримали широке застосування, відрізняючись простотою настройки, управління і технічного обслуговування. Замовити частотні перетворювачі Danfoss можна на сайті нашої компанії.

Переваги частотних перетворювачів Danfoss

Компанія, що виробляє перетворювачі Danfoss, веде свою історію з 1968 року, коли і було випущено перший пристрій. На даний момент компанія займає одну з лідируючих позицій у своїй сфері, постійно вдосконалює продукцію, пропонуючи покупцем найкраще. Перетворювачі Danfoss-це надійність, тривалий термін служби, простота управління.

Компанія Danfoss на даний момент випускає перетворювачі з потужністю до 1400 кВт. Виробник пропонує універсальні, загальнопромислові та спеціалізовані пристрої. Їх широка сфера застосування включає в себе системи кондиціонування, опалення. Частотний перетворювач змінює трифазний або однофазний змінний струм 50 Гц В трифазний або однофазний струм потрібної частоти.

Які переваги мають частотні перетворювачі Danfoss:

 • Підходять для застосування у водогосподарських системах з найменшим споживанням електрики.
 • Простота налаштування, введення в експлуатацію.
 • Компактні розміри пристрою.
 • Простота технічного обслуговування.
 • Тривалий термін служби.
 • Надійність роботи.
 • Економічність за рахунок оптимізації витрати енергії.
 • Вбудований фільтр знижує гармонійні спотворення.
 • Простота монтажу і управління.
 • Висока продуктивність-ККД перетворювачів досягає 98%.

Універсальні частотні перетворювачі призначені для промислової роботи. Спеціалізовані створені для роботи за окремими напрямками, зокрема – з водними конструкціями.

Кожен частотний перетворювач Danfoss-це надійний пристрій, який довів свою ефективність. Багаторічний досвід компанії дозволяє пропонувати покупцям тільки якісне обладнання. Перетворювач простий в налаштуванні, не вимагає складного технічного обслуговування. При правильній експлуатації пристрій здатний прослужити багато років.

Особливості частотних перетворювачів Danfoss

Частотні перетворювачі Danfoss бувають безпосередніми і двоступеневими. Останні більш затребувані у покупців. За допомогою розмежування цей вид перетворювача робить з змінної напруги постійне, а зворотна дія виконується інвертором. Перетворювачі Danfoss істотно зменшують витрату електроенергії, одночасно захищаючи двигун.

Частотний перетворювач Danfoss являє собою маленький електронний блок управління, за допомогою якого і відбувається регулювання обертання електричного двигуна.

Зверніть увагу, що підключенням перетворювача повинен займатися професіонал, який має допуск до подібного роду робіт. Від правильності підключення залежить не тільки безпеку обладнання, але і безпеку в цілому. Неправильно працюючий перетворювач може вийти з ладу, спровокувати аварійну ситуацію.

Технічним обслуговуванням пристрою також повинен займатися фахівець. Дотримуйтеся рекомендацій виробника. У комплект поставки входить докладна інструкція з експлуатації, яка допоможе розібратися з даним питанням.

Чому варто замовити перетворювачі у нас?

Наша компанія пропонує оригінальні частотні перетворювачі Danfoss. Ми гарантуємо високу якість обладнання та його повну відповідність опису на сайті. Замовити перетворювач можна онлайн, не витрачаючи зайвого часу на пошуки відповідного варіанту. З нами ви заощадите час, який довелося б витратити на поїздки по магазинах.

Які переваги ми пропонуємо нашим покупцям:

 • Оперативне оформлення замовлення.
 • Зручна навігація по сайту, докладний опис моделей з фото.
 • Кваліфікована консультація від наших менеджерів.
 • Надійна упаковка перед відправкою.
 • Швидка доставка зручним для вас способом.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Ми працюємо з фізичними та юридичними особами.

Щоб зробити замовлення, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в онлайн-кошик, вказавши контактні дані - і відправте заявку нам! Наш співробітник передзвонить вам в найближчі робочі години, щоб уточнити деталі замовлення. З усіх питань звертайтеся по телефону або в чаті сайту. Наш менеджер допоможе вам вибрати відповідну модель, проконсультує.

Останні відгуки в категорії "Danfoss"


 • У цій категорії немає відгуків