[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Fuji Electric

Цена
- грн

Компанія Fuji Electric вважається популярним японським виробником частотних перетворювачів, які характеризуються особливими показниками надійності, безпеки, багатофункціональності і оптимальними показниками потужності. В результаті такі частотники вдається успішно застосовувати в різних технологічних схемах.

У каталозі виробника представлені пристрої з показниками потужності, що варіюється від 0,1 до 500 кВт. Таке широке розмаїття дозволяє підібрати ідеальну модель для подальшої експлуатації з конкретним навантаженням.

Сучасні частотники відповідають наступним необхідним вимогам:

 • Істотна економія енергоресурсів.
 • Оперативне управління, точний контроль за всіма технічними параметрами.
 • Тривала експлуатація двох основних частин технологічного обладнання-механічна і електрична частина.
 • Зменшення витрат на проведення планових ремонтно-попереджувальних процесів.

Такі компактні і високопродуктивні частотники можуть з легкістю забезпечити якісний процес регулювання швидкісних режимів при обертанні двигунів асинхронного типу.

Особливості застосування

За рахунок оперативної зміни частоти напруги живлення електромоторів вдається з легкістю управляти швидкістю. Причому застосування таких пристроїв частотно: це означає, що сучасне обладнання забезпечує регулювання швидкісних режимів в досить широкому діапазоні не тільки в процесі активної експлуатації механізму, але і також при виконанні інших важливих завдань – розгін, різке гальмування.

Перетворювач частоти Fuji Electric гарантує додатковий захист електромоторів від можливих перевантажень, що дозволяє збільшити початкові експлуатаційні терміни обладнання, а також виключити передчасний знос його комплектуючих.

Застосування частотника було обумовлено з економічної точки зору: в результаті вдається досягти до 60% економії енергії при використанні в різних механізмах і з урахуванням конкретної сфери діяльності.

Компанія-виробник пропонує в продаж досить широкий модельний ряд, який характеризується наявністю різноманітних функцій (базових і додаткових) з метою відшукати оптимальне рішення для певного списку завдань.

Популярні серії японських перетворювачів Fuji Electric

Компанія пропонує в продаж різноманітний модельний ряд, розрахований на певні експлуатаційні умови. Серед актуальних і популярних серій варто відзначити:

 • Серія FVR-Micro-це компактні, економічні перетворювачі, які спочатку були розраховані для застосування в малопотужних приводах. Вони наділені вдосконаленими можливостями заощадження енергії, а також мають оптимально-необхідний функціонал, який значно розширює їх сферу експлуатації.
 • Серія Frenic Multi-універсальні перетворювачі, які використовуються в багатьох промислових галузях. Про це свідчить їх величезний набір функцій і можливостей. Таким чином, дані частотники знайшли своє застосування в дробарках, вантажних підйомниках, екструдерах, а також в інших різних механізмах, які відрізняються наявністю величезних пускових моментів.
 • Серія Frenic Mini-компактні перетворювачі для малопотужних приводів. Тому представлені моделі все частіше застосовують в конвеєрних системах стрічкового типу, в вентиляторах і насосах. Це незамінне рішення для успішної автоматизації різних систем з незначними показниками потужності за рахунок демократичної вартості і невеликих габаритів.
 • Серія Frenic Hvac-такі перетворювачі були спеціально створені для управління вентиляційною системою, системами кондиціонування та опалення, де є необхідність у використанні нестандартної конструкції інверторів. Крім того, сучасні моделі можна використовувати під час простого управління електромоторами при експлуатації насосів, вентиляторних установок.
 • Серія Frenic Aqua-ці моделі були спеціально розроблені для якісного управління насосним і компресорним обладнанням. Також, такі частотники досить часто використовуються на водоочисних станціях, де може знадобитися нестандартна експлуатація інверторів.
 • Серія Frenic Eco - це єдині Насосні моделі, які можуть успішно експлуатуватися в умовах температури навколишнього середовища порядку +50 градусів, зберігаючи при цьому набір своїх технічних даних.

Крім того, компанія пропонує в продаж серію Frenic Lift, розраховану для управління ліфтами та іншими вантажопідйомними спорудами. В результаті вдається забезпечити плавний хід робочого механізму і високий рівень безпеки при експлуатації ліфтів.

Останні відгуки в категорії "Fuji Electric"


 • У цій категорії немає відгуків