[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Siemens

Цена
- грн

Під перетворювачем частоти від німецької компанії Siemens прийнято розглядати сучасне і якісне обладнання, призначене для успішної регуляції електричного приводу. Такі пристрої вважаються незамінними помічниками в різних сферах діяльності, завдяки простій конструкції і функціональному різноманітності.

Такі частотники активно застосовують в процесі експлуатації міксерів, компресорів, насосного обладнання, в конвеєрних системах і багато іншого. Крім того, більш потужні серії прийнято використовувати в системах вентиляції, опалення, кондиціонування, водопостачання та інше.

У список основних переваг відносять такі важливі фактори:

 • економне споживання електроенергії;
 • створення більш енергоефективних інженерних систем і комунікацій;
 • можливість використовувати частотники в парі з багатьма двигунами-синхронними, асинхронними;
 • мінімальні витрати на експлуатацію, подальше технічне обслуговування.

Представлені перетворювачі відрізняються також простою конструкцією, що позитивно позначається на швидкості виконання монтажних робіт.

Модельний ряд частотних перетворювачів Siemens Micromaster

Базова серія частотних перетворювачів від німецького бренду Siemens - це Micromaster. Такі пристрої забезпечують бездоганну надійність разом з високою якістю роботи.

У список найбільш популярних моделей включені наступні популярні частотники:

 • Micromaster 420-являють собою приводи, що дозволяють виконувати управління швидкістю стандартного типу електромоторів з показниками потужності, що варіюються від 0,12 до 11 кВт. Характерна особливість полягає в наявності модульної конструктивної системи, в компактних розмірах, простому способі монтажу, а також – у використанні всіляких входів/виходів для роботи.
 • Micromaster 440-такі частотники призначені для експлуатації термінової реакції (динамічної, функціональної). Показники потужності мотора можуть варіюватися в межах від 0,12 до 200 кВт. Такі моделі відрізняються наявністю досить складної, багатогранної системи векторів, а тому висока якість роботи буде забезпечено (навіть за умови різкого процесу перезавантаження).
 • Micromaster 430-це одна з найпопулярніших моделей, яка являє собою сучасні трифазні перетворювачі, що використовуються у вентиляційних системах, в опаленні, системі кондиціонування і водопостачання. Показники потужності мотора складають близько 7,5 - 250 кВт. Спочатку дані пристрої були розроблені для успішного застосування з електромоторами змінного струму.

Вибір певної моделі залежить від майбутніх експлуатаційних умов, передбачуваних тією чи іншою сферою діяльності. Виробник спеціально створив широкий модельний ряд пристроїв, щоб кожен споживач зміг повною мірою задовольнити власні переваги.

Модельний ряд перетворювачів частоти Siemens Sinamics

Після попередньої версії частотників компанія Siemens випустила дещо поліпшену версію під назвою Sinamics. Такі перетворювачі вважаються більш вдосконаленими, швидкими, енергоефективними, гнучкими і безпечними в роботі.

Таким чином, для успішної заміни базових частотників Micromaster 420, а також серії Micromaster 440 для вирішення складних комплексних завдань, виробник запропонував покупцям дві сучасні серії SINAMICS G120 і SINAMICS G120С. За рахунок використання інтегрованих опцій безпеки вдалося створити максимально енергоефективне обладнання.

Додатковими бонусами вважаються такі важливі нововведення, інновації:

 • використання комунікаційних систем PROFINIT;
 • додаткові механізми для оперативного введення пристрою в негайну експлуатацію;
 • застосування системи комплексного позиціонування вбудованого типу;
 • використання опції рекуперації споживаної енергії.

Замість звичної серії Micromaster 430, призначеної для експлуатації насосів, вентиляторів, були запропоновані нові частотники SINAMICS G120P. в останніх моделях розробникам вдалося не тільки доповнити моделі великою кількістю допоміжних функцій, але і також успішно їх удосконалити. Особливу увагу виробник приділив функціям надійності, динамічного контролю. Зокрема, мова йде про підвищення загального рівня захисту IP55.

Завдяки застосуванню інноваційних технологій і сучасних матеріалів, німецька компанія активно працює над створенням і випуском в продаж всіляких частотників для низько - і високовольтних електромоторів універсального або вузькоспеціалізованого типу.

Останні відгуки в категорії "Siemens"


 • У цій категорії немає відгуків