[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

INVT

Цена
- грн

Частотні перетворювачі INVT - це надійні пристрої, здатні працювати безперебійно і стабільно. Вони мають високу якість збірки, що поєднуються з доступною ціною. Виробник при створенні пристроїв використовує інноваційні технології і останні розробки в сфері. Завдяки широкому модельному ряду, перетворювачі INVT можуть використовуватися для самих різних цілей.

Призначення і сфера застосування

Частотні перетворювачі INVT-багатофункціональні. Завдяки цьому їх використовують в самих різних сферах діяльності. Пристрій допоможе убезпечити електродвигун від перегріву, перевантажень і короткого замикання, скорочуючи загальне навантаження на електричну мережу.

Багато моделей перетворювачів INVT припускають підключення декількох частотників. Завдяки цьому пристрій можна використовувати для перевантажених або розгалужених електромереж зі складною структурою.

Перетворювачі INVT мають високу функціональність і зручне управління за допомогою сучасного інтерфейсу. Компанія-розробник має великий досвід створення подібного обладнання - і зарекомендувала себе з кращого боку. Завод-виробник розташований в Китаї, але процес розробки відбувається в Європі.

Виробник суворо контролює процес виготовлення. Перед транспортуванням перетворювачі тестуються. Контроль здійснюється і на етапі підбору матеріалів, а виробничий цех, оснащеним всім необхідним, дозволяє автоматично контролювати якість.

Частотні перетворювачі INVT оптимізують роботу електроприводом і систем – в тому числі-виробничого призначення. Де використовують такі перетворювачі:

 • Виробництво будматеріалів.
 • Комунальне господарство.
 • Сфера нафтовидобутку.
 • Поліграфія.
 • Хімічна промисловість.
 • Верстатобудування.
 • Металургія.

На даний момент виробник перетворювачів співпрацює більш, ніж з 50 країнами по всьому світу, поставляючи туди свою продукцію. Площа виробництва в більш, ніж 70 тис. м2 дозволяє задовольняти зростаючий попит на надійні перетворювачі.

Принцип роботи частотних перетворювачів INVT

Як працює частотний перетворювач? Він змінює трифазний або однофазний змінний струм 50 Гц В трифазний або однофазний струм потрібної частоти – від 1 до 800 Гц.

Щоб забезпечити плавний пуск обладнання використовуйте електронний перетворювач, який працює за типом інвертора. Є прилади, в яких реалізовано векторне управління. Його принцип полягає в наступному: пристрій постійно підтримує заданий рівень швидкості на валу електродвигуна. Якщо напруга знижується, векторні перетворювачі знижують і навантаження, зменшуючи реактивний струм.

Скалярне управління використовують, якщо потрібно підтримувати постійні показники співвідношення частоти і напруги. Скалярний перетворювач необхідний, якщо потрібно управляти декількома двигунами одночасно.

Частотні перетворювачі INVT працюють з:

 • Однофазними двигунами з однофазними конденсаторами, розщепленими полюсами.
 • Трифазними двигунами асинхронного типу.
 • Двигунами з постійними магнітами.

Також частотні перетворювачі INVT необхідні для насосів високої потужності. Особливо необхідні вони, якщо обладнання встановлено в недоступному місці – в глибокій свердловині. Насос буде плавно включатися і вимикатися, створюючи стабільний напір.

Також перетворювачі INVT встановлюють в промислових вентиляційних системах. Тут вони також гарантують плавний пуск і таку ж плавне регулювання при зміні інтенсивності повітряного потоку. Перетворювач захистить двигун вентилятора від перевантажень, продовживши термін його служби.

Чому варто замовити перетворювачі INVT саме у нас?

Наша компанія пропонує оригінальні частотні перетворювачі від виробника. Ми гарантуємо високу якість обладнання та його повну відповідність опису на сайті. Замовити перетворювач можна онлайн, не витрачаючи зайвого часу на пошуки відповідного варіанту. З нами ви заощадите час, який довелося б витратити на поїздки по магазинах.

Які переваги ми пропонуємо нашим покупцям:

 • Оперативне оформлення замовлення.
 • Кваліфікована консультація від наших менеджерів.
 • Надійна упаковка перед відправкою.
 • Швидка доставка зручним для вас способом.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Ми працюємо з фізичними та юридичними особами.

Щоб зробити замовлення, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в онлайн-кошик, вказавши контактні дані - і відправте заявку нам! Наш співробітник передзвонить вам в найближчі робочі години, щоб уточнити деталі замовлення. З усіх питань звертайтеся по телефону або в чаті сайту.

Останні відгуки в категорії "INVT"


 • У цій категорії немає відгуків